PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 529
ocen
7,2 10 1 75529
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Główny bohater czyli Luis Zamperini, kiedy był w łódce przez dłuższy czas to był dosyć wychudzony i kościsty.
Jako aktor naprawdę zrzucił tyle kilogramów, żeby wyglądać jak kościotrup czy to tylko charakteryzacja?
Widziałam filmik na YouTubie za kulisami, jak ten aktor był naprawdę wychudzony. To prawda czy makijaż? Jestem bardzo ciekawa, więc proszę o odpowiedź

ocenił(a) film na 9
NataDiana01

Myślę, że i to i to. Jack wspominał w wywiadach o tym, że musiał przejść na bardzo rygorystyczną dietę podczas powstawania produkcji (800 kalorii dziennie przez trzy miesiące) , ale też był w wielu scenach ucharakteryzowany, żeby wyglądać na "kościotrupa".

ocenił(a) film na 7
cherrybom

A swoja drogą od czego photoshop? Takie rzeczy teraz się robi komputerowo.
Nie wiem jak w tym wypadku, ale czytałem o komputerowym odchudzeniu Steve Rogersa w "Kapitanie Ameryka"

NataDiana01

widocznie jest jednym z tych aktorów,którzy chcą autentycznie przedstawiać graną postać.

ocenił(a) film na 9
NataDiana01

Też bym chciała umieć zrobić sobie taki makijaż, po którym jest mnie o 1/5 mniej... Please.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones