PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 535
ocen
7,2 10 1 75535
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

coś czuję, że ten film zdobędzie wiele nagród, w porównaniu z Angeliny kiepskim debiutem, ten wygląda
znakomicie... no i Amerykańce lubią takie historie, więc to na plus... cieszę się, że Jack O'Connell
wreszcie się przebije na skalę światową...

ModernSky

Ja się obawiam, że film będzie dobry nie z powodu Angeliny, ale z powodu scenarzystów, których pewnie zachęciła do pracy.

Nemesten

bracia Coen, wiadomo, jednak już patrząc na zwiastun można zauważyć wysoką poprawę od "In the land of blood and honey" :P

ModernSky

Zwiastun bardzo dobry, mam nadzieję że film mnie nie rozczaruje. Książka to gotowy scenariusz, nie trzeba nic ubarwiać.

alien_2

muszę przeczytać jeszcze

ModernSky

Przeczytaj zanim obejrzysz film, książka jest fantastyczna. Do cienkich nie należy, ale przeczytałam w 2 wieczory. Łezka nie raz mi się w oku zakręciła.

ocenił(a) film na 8
alien_2

Zgadzam się że jest świetna,ale mimo że szybko czytam i dużo to w dwa wieczory nie udało mi się jej przeczytać.

ocenił(a) film na 8
ModernSky

Ja właśnie liczę na oscara dla coenów za scenariusz przy całkowitym pominięciu Inside lellewyn davis muszą jakoś odpokutować :D

ocenił(a) film na 5
ModernSky

Dopiero teraz zauważyłem, że za scenariusz odpowiadają bracia Coen. Chyba nie ma czego się bać. A tą historię i tak napisało życie.

Grunt, żebyśmy nie dostali melodramatu a oglądając trailer niestety takie odnoszę wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones