PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 533
oceny
7,2 10 1 75533
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

pytanie

ocenił(a) film na 7

na koncu, jency nie mieli wejsc do rzeki by ich zabic ? czemu japonczycy ich nie zabili tylko odeszli i pusicli ich wolno? skoro japonczycy przegrali to w ramach "zemsty" powinni chyba zabic swoich nieiwolnikow ,nie?

Blade01

Nie wiem, czemu Japończycy kazali im wejść do morza, ale nie zabili ich, bo po tym jak wszystkich zobaczyła załoga amerykańskiego samolotu, nie udałoby im się już ukryć zbrodni wojennej, jaką jest zabicie jeńców.

ocenił(a) film na 7
martylek

ah, pewnie kazali im tam isc by ich wysztskich pozabijac lecz nagle samolot przylecial amerykanski i sie wycofali z powodu strachu przed , zbrodnia wojenna

ocenił(a) film na 6
Blade01

A ja myślałam, że od początku w zamyśle Japończyków była jedynie kąpiel, a to Amerykanie przerysowali sytuację (i źle podsłuchali) no bo po co mieli by ich zabijać przy brzegu, są inne lepsze sposoby, które zapewniły by jakieś lepsze alibi. Samolot uświadomił jeńcom o faktycznym zakończeniu wojny i ogarneli, że to jedynie kąpiel. Ale to szczerze to wszystko jedno, za mało mnie ten film zainteresował aby zastanawiać się nad tym jeszcze dłużej. Ale wasza opcja wydaje się solidniejsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones