PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 533
oceny
7,2 10 1 75533
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

Jakaś masakra. 1/3 filmu biega 1/3 płynie na łódce 1/3 biją go po mordzie
Nie dałam rady obejrzeć Do końca. Pod koniec przewinęłam żeby zobaczyć końcówkę. Zawsze jak obejrzę film do końca meczac się daje 2 ale tu się nie da mimo starań. :/

idziayo_2

takie durne komentarze zostaw sobie... taaa 1/3 biega - kretynka !

sampa

Licz się ze słowami. Czy idziayo kogoś obraziła? Bo Ty tak i za to powinieneś/powinnaś dostać bana.

camillo_kp

mnie obraziła swoja głupota i kłamstwami... i nie moralizuj !

ocenił(a) film na 1
camillo_kp

Spoko;) nawet nie będę wchodziła z taką osobą w dyskusję. To tak jakbym ja nazwała kogoś kretynem za to ze lubi zielony, którego ja nie Lubie Wiec nawet jest to zabawne. ;) być może trochę mnie poniosło z tym komentarzem ale to nie zmienia faktu że film mi się po prostu nie podobał. Pozdrawiam tych zadowolonych jak i tych bulwersujacych się :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ESOX666

tępą p... jest twoja matka i ty za nia ;)

ocenił(a) film na 9
idziayo_2

Cóż za komentarz xD Ciekaw jestem na ile byś oceniła 50 twarzy geja...

ocenił(a) film na 1
chelseasoldier1905

Jak tylko obejrzę dam znać ;)

ocenił(a) film na 8
idziayo_2

Jestem najlepszym dowodem na to, że film daje się oglądać i to z zainteresowaniem, ale wzięłam się do patrzenia wiedząc o czym jest.

Skoro Louis najpierw usiłował tyle dni przeżyć oceanie, a później został jeńcem to chyba jasne było, że to nie jest kategoria filmu służąca do ZABAWIANIA PUBLIKI, nie da się przy nim wcinać popcornu i zapijać colą, bo widok mało apetyczny, zapewne to powoduje oceny 1. Zauważ jednak, że ocenę wystawiłaś swojej percepcji, a nie filmowi, który z realizmem przedstawia mozół przeżycia. Pamiętajmy, że film jest oparty na faktach, i że ludzie tak cierpieli, akurat widzimy Amerykanów, ale po drugiej stronie z pewnością cierpieli Japończycy, bo w każdej wojnie wygrana i przegrana ma dwie twarze, ważne żeby zachować swoją i o tym jest ten film.

ocenił(a) film na 7
jagamiga1

szczerze polecam...fajny film!

ocenił(a) film na 2
jagamiga1

Usiłował przeżyć na oceanie??? Bródki i wąsiki mieli nieźle przygolone i wymodelowane, twarzyczki nie spalone słoneczkiem. Raczej źle im nie było.

ocenił(a) film na 8
ESOX666

Film jest oparty na historii, która się wydarzyła naprawdę i nie wiem z czym chcesz dyskutować, bo jak z 47 dniami dryfowania na oceanie Louisa Zamperiniego to zgłoś pretensje do wszystkich, którzy potwierdzili taki bieg losów tego sportowca i pilota. On sam niestety nie odpowie ci na twój najistotniejszy, fryzjerski zarzut, gdyż zmarł w zeszłym roku.

ocenił(a) film na 2
jagamiga1

Ale ty jesteś tępa, nie chodzi mi o historię, tylko o błędy filmowców. Jak chcesz zobaczyć faceta niegolonego i niemytego przez ponad miesiąc, to popatrz na swojego starego, wtedy przyznasz mi rację.

ocenił(a) film na 8
ESOX666

No tak, straszne błędy, najistotniejsze w całej tej historii, generalnie przekreślają cały film (to jest sarkazm, zaznaczam, biorąc pod uwagę twój poziom, możesz nie załapać). Jesteś z tych, co żeby coś uznali za wystarczająco starannie zrobione trup w filmie musi być trupem, idealna rola dla ciebie, jednego debila mniej na świecie.

ocenił(a) film na 2
jagamiga1

Jesteś jedynie dowodem, na brakujące ogniwo w teorii Darwina.

ocenił(a) film na 8
ESOX666

A ty jesteś dowodem na to, że pokłady jadu są proporcjonalne do natężenia tępoty.

ocenił(a) film na 8
jagamiga1

Hahah,szach i mat ;-)

ocenił(a) film na 2
jagamiga1

Natomiast twoja tępota nie przekłada się proporcjonalnie na jad.

ocenił(a) film na 7
idziayo_2

Super film. Po prostu nie dla Ciebie i już. Bardzo fajne sceny w samolocie. Jak ktoś nie trawi dramatów wojennych nie powinien się za to zabierać. Pozdro

ocenił(a) film na 7
idziayo_2

To film biograficzny skoro 1/3 biegał, pływał i był bity to chyba życia mu nie zmienią bo kręcą o nim film, który z resztą jest niesamowity i pełen przeciwności o których nie masz zielonego pojęcia.Przewinąć film to jak wgl go nie obejrzeć. Pod koniec jest świetny punkt kulminacyjny, którego nie poczujesz przez ominięcie połowy filmu. Nie będę Cie obrażał w żaden sposób, ale to źle świadczy o Twojej znajomości filmowej, a jak masz oceniać na 1 i chwalić się tym dodając jeszcze posta co jest dodatkowo żenujące to oszczędź sobie ;)

ocenił(a) film na 2
Patroo16

Już na pewno nie będziemy wspominać znajomości filmowej, żadnego tępego przygłupa, który to daje temu gniotowi ocenę osiem.

ocenił(a) film na 8
idziayo_2

A kto Ci kazal go ogladac i to jeszcze do konca skoro Ci sie nie podobal? Mamusia stala z kijem nad Toba? :-)
Ps.zmien sobie lepiej to zdjecie profilowe. To FW,a nie FB ;-)

ocenił(a) film na 2
stanlej83

BO żeby ocenić film, trzeba go oglądnąć, tępa pało.

ocenił(a) film na 8
ESOX666

POWTARZAM TEPA PAŁO: NIKT NIKOGO NIE ZMUSZA DO OGLADANIA I OCENIANIA. I wyluzuj esox,ona i tak ci nie da ;-)

ocenił(a) film na 2
stanlej83

Przecież nikt mnie nie zmuszał, do czego to miało być ułomie miękkim ch.ujem robiony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones