PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693142}

Niezłomny

Unbroken
7,2 75 535
ocen
7,2 10 1 75535
4,8 10
ocen krytyków
Niezłomny
powrót do forum filmu Niezłomny

unbroken 9/10

ocenił(a) film na 9

Kto by pomyslal ze ten film jest wyrezyserowany przez kobiete a do tego Angeline. Film niezwykly, o niezwyklym czlowieku, pieknie opowiedziany, mozna powiedziec kompletnie zrealizowana historia. Naprawde warto. To nie tylko historia wojenna ale uczta dla swietnego aktorstwa. Japonski Bird byl denomicznie swietny.. ciagle jestem po wrazeniem filmu

ocenił(a) film na 3
dabram17

"Kto by pomyslal ze ten film jest wyrezyserowany przez kobiete" lol

ocenił(a) film na 9
nata_k

Chodzilo mi o mocna typowo meska tematyke a nie o to ze jest kobieta

ocenił(a) film na 3
dabram17

no wiem, wiem, ale ten podział na "męskie" i "kobiece" tematy w kinie nijak się ma do płci reżysera, no bo np. taka Kathryn Bigelow też zajmuje się dosyć męskimi tematami. chciałam podać jeszcze kilka przykładów, ale niestety nie przychodzi mi do głowy więcej współczesnych, hollywodzkich kobiet reżyserów

ocenił(a) film na 9
nata_k

oj dobra, w tym temacie chodzi mi wylacznie o typowa megasex bombe Jolie I jej udanie wyrezyserowana tematyke wojenna, film o facetach, twardych niezlomnych zolnierzach. Nie bylem precyzyjny ale generalnie jestem zaskoczony wlasnie tym, ze Jolie potrafila tak dobrze pokazac zmagania zalogi w B-24, meska psychike narazona na taki stres jak tortury....
Nie widzialem jej debiutowego filmu o Balkanach wiec widac ze Jolie lubi taka tematyke I czuje sie w tym dobrze. Zreszta, zwiedzila mnostwo miejsc objetych wojna wiec ma przynajmniej takie doswiadczenie odnosnie wojennych epizodow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones