PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849221}

Niezapomniana

Fatale
5,1 1 536
ocen
5,1 10 1 1536
Niezapomniana
powrót do forum filmu Niezapomniana

Jeśli lekko przymkniemy oko na naciąganą momentami fabułę to czeka nas kawałek całkiem niezłej rozrywki - mnie się to całkiem przyjemnie oglądało.Było napięcie,były emocje i była tajemnica a to najważniejsze w takim kinie.Dodatkowy plusik za Hilary Swank na ekranie - ja z tą kobietą mogę oglądać wszystko -hahahaha.Na minus - naciągany motyw z tą zemstą za Las Vegas,słaba momentami kłująca w uszy muzyczka oraz kiepskie zakończenie(nie chcę tu spojlować,ale słaba naciągana ta "rzeżnia" na końcu).Podsumowując - niezły filmik do zobaczenia przy piwku i orzeszkach.

ocenił(a) film na 4
kleju30

W koncu wrocila na ekrany. Tez lubialem filmy z nia.

Piotrh1979

Gdzie można obejrzeć?

ocenił(a) film na 4
Morfinqa

Ja zciagam na komputer przez program uTorrent. Najlepszy darmowy serwer dajacy dostep do filmow to FileTracker http://filetracker.pl/. Musisz sie najpierw zalogowac i miec zainstalowany program uTorrent

kleju30

Ale jej głównym motywem nie była zemsta za Vegas, tylko odebranie swojej córki. Trochę ta fabuła jest faktycznie pokrecona

ocenił(a) film na 2
kleju30

Mocne 2, komedia sci fi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones