PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=448527}

Niezasłane łóżka

Unmade Beds
7,0 13 345
ocen
7,0 10 1 13345
Niezasłane łóżka
powrót do forum filmu Niezasłane łóżka

Jeden z tych ...

ocenił(a) film na 7

Dla mnie jest to jeden z tych filmów kiedy przy napisach końcowych chciałbym aby trwał w nieskończoność. Jestem świeżo po obejrzeniu tego filmu i tak naprawdę nie wiem co mnie w nim k urzekło tak naprawdę chyba wszystko. polecam !!!

ocenił(a) film na 8
Zabijaka

mam bardzo podobne odczucia, po jego obejrzeniu czułam lekki niedosyt że to już koniec. Film ma w sobie to coś że przykuwa uwagę (fabuła i świetna ścieżka dźwiękowa) polecam jak najbardziej.

ocenił(a) film na 9
mrowka_8

zgadzam się z wami. świetny specyficzny klimat. brakuje mi takich filmów.

karmenn

kocham was za te słowa ; p

ocenił(a) film na 10
sonatapatetyczna

Jedyny film,który oglądałam nieskończoną ilość razy. Teraz jestem na etapie, przekonywania do niego znajomych,a że malo kto lubi oglądać sam,to i ja przy okazji wciąż na nowo się nim zachwycam. W dodatku jest ze mną wciąż obecny,bo na mej ścianie wisi plakat z jedną z piękniejszych scen,czyli: Vera i Axl piją winą z futrzastymi maskami :D

ocenił(a) film na 8
justynazietek_2

Film zdecydowanie nasycony magią..Dobra muzyka, humor,świetny klimat i cały worek emocji.
Beztroska zabawa, brak zahamowań, miłość,gama uczuć.
Podczas seansu czułam, jak napełniam się pozytywnymi wibracjami:)

xoxodia

zgadzam się z każdą opublikowaną wypowiedzią:)

ocenił(a) film na 8
Zabijaka

świetny film, świetna muzyka .

ocenił(a) film na 8
Zabijaka

Nie potrafię wymienić, co w tym filmie jest takiego magicznego, co sprawia, że tak bardzo się podoba. Ale całokształt jest rewelacyjny i na pewno jeszcze kiedyś go obejrzę. ;)
8/10.

ocenił(a) film na 10
Zabijaka

faktycznie! miałam podobne odczucia...jak na ekranie pojawiły się napisy to po prostu siedziałam i się uśmiechałam, tak beztrosko i pozytywnie! :D

ocenił(a) film na 7
Zabijaka

po takich wypowiedziach zabieram się do oglądania hehe pozdrawiam!

ocenił(a) film na 9
Zabijaka

Dla mnie najlepszym określeniem jest: niebanalny... Bo każde inne jest zbyt płytkie.
Kurczę! Ale mi się podobał i tez nie potrafię powiedzieć co konkretnie. Może opowiada o czymś czego bardzo się boję, ale też co bardzo pragnęłabym przeżyć. Jestem za.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones