PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507626}

Nieznajomi: Ofiarowanie

The Strangers: Prey at Night
4,8 10 262
oceny
4,8 10 1 10262
Nieznajomi: Ofiarowanie
powrót do forum filmu Nieznajomi: Ofiarowanie

SZTOS!!! 9/10

ocenił(a) film na 9

Film jest rewelacyjny, trzyma w napięciu jak cholera - aż przerósł moje oczekiwania, które były ogromne bo pierwsza część jest jednym z moich ulubionych filmów z tego gatunku i liczyłem, że ta część będzie przynajmniej tak samo dobra, a wg. mnie jest jeszcze o wiele, wiele lepsza. Film naprawdę kozak, polecam obowiązkowo fanom garunku.

Udzwiękowienie oraz muzyka, no czysty majstersztyk :)

ocenił(a) film na 8
p1et

Zgadzam się w zupełności

bit . ly / 2oVKJU2

ocenił(a) film na 9
p1et

Popieram w 100% Miałem podobne odczucia. Film przerósł moje oczekiwania. Niektóre sceny były majstersztykiem (basen, ojciec w samochodzie z oprawcą) Film przez większą część czasu trzymał w ogromnym napięciu. Polecam koniecznie fanom dobrych dreszczowców!

ocenił(a) film na 9
Pmen

Dokładnie, te 2 sceny po prostu wymiatają! Po seansie nie mogłem się doczekać żeby obejrzeć te sceny jeszcze raz w necie, no i dziś trochę się naoglądałem i nasłuchałem utwórów z filmu :) Nie przypuszczałem, że kiedykolwiek utwór Total Eclipse of My Heart będzie mi się kojarzył tylko i wyłącznie z psychopatą w mascę i siekiera w ręku, ale no od wczoraj z niczym innym nie jest w stanie mi się skojarzyć :> To było naprawde mega.

Ogólnie chciałem ocenić film na 10, ale dałem 9 z racji dwóch scen, które nie za bardzo przypadły mi do gustu. Mam na myśli scenę z policjantem, no bo była to taka typowa scena z niszowego horroru, a druga to scena dobrze znana z trailera, czyli:

Leave us alone!
- But we've just started

Te słowa zostały jakoś tak sztucznie wypowiedziane oraz nienaturalnie nagłośnione.

Ale generalnie to drobnostki, równie dobrze mógłbym dać 10/10 bo rzadko kiedy się zdarza, żebym po filmie koniecznie chciał obejrzeć poszczególne sceny ponownie, a tutaj to i z chęcią obejrzałbym raz jeszcze cały film nawet :) W swoim gatunku to dla mnie zdecydowanie jeden z najlepszych filmów, jeśli nie najlepszy jaki widziałem.

Ogólnie ciekawi mnie postać reżysera. Kiedyś tworzył straszne gnioty (choć nie oglądałem, ale oceny rzędu 3.0 nie napawają optymizmem), a teraz robi naprawdę b. dobre filmy i jestem ciekaw co dalej. Oglądałem wcześniej tylko 47 Metres Down i nie byłem nastawiony na nic szczególnego, a film ten równiez miło mnie zaskoczył. Teraz Strangers, które jest po prostu rewelacyjne. Widzę potencjał tego pana :)

ocenił(a) film na 9
p1et

Mi jeszcze oprócz tych dwóch scen które wymieniłeś, nie spodobała się scena gdy dziewczyna próbowała uciec przed psychopatą w samochodzie i czołgając się weszła prosto na most/mostek gdzie wystawiła się prosto pod koła zamiast np. wskoczyć do wody lub uciec gdzieś w las. Przecież będąc w wodzie by jej nie rozjechał np. i miała by większe szanse :D To było tak głupie :D Ale to tylko drobne błędy, które nie przesłoniły całokształtu dobrze nakręconego filmu. Co do tej piosenki to mam również podobne odczucia. Będzie mi się kojarzyć z gostkiem w masce z siekierą :D

ocenił(a) film na 1
Pmen

Psychiatrzy czekają na takie osoby jak Ty.
Powodzenia na wizycie ;)

ocenił(a) film na 7
p1et

Zgadzam sie, trzymał w napięciu bardzo, zaslanialam oczy w kinie podczas kilku scen. Polecam,czas niezmarnowany.

ocenił(a) film na 2
p1et

jak wy wszyscy chyba tutaj po wojaku jesteście

ocenił(a) film na 1
Flashpoint

Ale Wojak nie powoduje chyba zaniku mózgu...?
Chociaż jak widzę te pozytywne pierdoły na temat tego filmu to zaczynam w to wątpić.

p1et

Co za bełkot. Film jest gówniany. Jednak rozumiem, że jesteście niedorozwojami z niskimi wymaganiami, skąd te wysokie oceny powodujące u mnie śmiech, jakby to było jakieś arcydzieło XDDD

ocenił(a) film na 1
starboy

Gimbaza w kinie, czego się spodziewać po opiniach ;P

ocenił(a) film na 8
p1et

Mnie wnerwiło jak luke zostawił ten pistolet i nie strzelił w dollface

ocenił(a) film na 8
p1et

Ale moja ocena to 8/10

ocenił(a) film na 8
p1et

Do cholery jasnej dlaczego taka niska ocena?! Film naprawde trzyma w napięciu, akcja nie zwalnia. Dreszczowiec pierwsza klasa!!! Powiedziałbym nawet że lepszy od jedynki.

użytkownik usunięty
p1et

Film poza napięciem nie ma nic w sobie z dobrego horroru. Brak logiki jak np. pojawianie się ofiar tam gdzie napastnicy akurat jest główna bolączką filmu.

ocenił(a) film na 9
p1et

Zajebioza! każdy ma inny gust

ocenił(a) film na 1
p1et

żałosny film i o grze aktorskiej nawet nie wspominając

ocenił(a) film na 1
p1et

współczuję gustu bo film to totalne dno.

ocenił(a) film na 6
p1et

Oceniłam na 6, bo według mnie część I jest jednak lepsza. Natomiast muzyka na 9! Super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones