PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728254}

Nieznany

El desconocido
6,6 2 343
oceny
6,6 10 1 2343
Nieznany
powrót do forum filmu Nieznany

Bombowa zemsta...

ocenił(a) film na 2

za dawne dzieje, w których było się ciulem. Przesadna ta zemsta i mocno nierealna, ale ciekawa i nietuzinkowa. Wsiąść do samochodu i usiąść na bombie, to niecodzienna atrakcja, tym bardziej, że w momencie wstania z fotela będzie bum. W samochodzie nie jest tylko ten który powinien być ukarany za drańskie czyny, ale jest z nim dwójka dzieci, co podnosi poziom adrenaliny. Jednak im dalej tym film bardziej nierealny i okropnie naciągany. Za dużo tych mocno nieautentycznych scen, w tym również ta finalna. Strasznie słabo, a mogło być całkiem przyzwoicie.

ocenił(a) film na 7
dzyniu88

Uwaga spoiler: Nierealna była dla mnie końcówka gdzie wpada autem do wody i nagle znajduje coś by przyblokować siedzenie i wstać aby nie było wybuchu hahaah .

S_E_L_E_R

Nie tylko ostatnia scena. Cała ta akcja z obciążaniem foteli się słabo sprawdzała już wcześniej (jazda po wstecznym na schodach, szalejąca młoda po wyciągnięciu brata, kierowca zaglądający do syna na tylne siedzenie). Oczywiście lot swobodny zakończony uderzeniem w taflę wody, to już kompletne apogeum niekonsekwencji. Swoją drogą, to pozwolenie na opuszczenie auta przez syna, od razu dawało do myślenia, co jest nie tak z mechanizmem obciążenia fotela. Wkurzająca jest też totalna poddańczość bohatera. Po przelaniu części kasy mógł się postawić szantażyście - reszta kasy za uwolnienie syna, ale nie - tylko skomlał, ślinił się i wykonywał idiotyczne polecenia szantażysty.
Lubię kino europejskie, ale ostatnio te hiszpańskie filmy są pełne takich bzdur, że wkurza mnie to coraz bardziej i mam coraz mniej ochoty na oglądanie tych cudactw. Mimo wszystkich wad, daleko mu do idiotyzmów przedstawionych w "Domu z papieru".

S_E_L_E_R

Niemcy ukradli pomysł z tego filmu jest podobny film ,,nie wysiadaj''

ocenił(a) film na 7
Savage_filmaniak

Bal-sin-je-han z 2021r. - wersja koreańska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones