PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728254}

Nieznany

El desconocido
6,6 2 343
oceny
6,6 10 1 2343
Nieznany
powrót do forum filmu Nieznany

film pelen bzdur,totalne dno, policja jakas niedorozwinieta, koszmar

ocenił(a) film na 8
askenya

niestety policja taka jest, niezależnie od narodowości :) Film bardzo dobry

askenya

Twoje odradzanie możesz sobie schować.Trzeba być niedorozwiniętym żeby niezły film nazywac totalnym dnem.

miarara

Po pierwsze kazdy ma prawo wypowiedziec sie tutaj ,
po drugie jezeli jestes tak super rozwinieta , zeby mnie obrazac to odpusc sobie ,
nie komentuje Twoich gustow filmowych i moze oswiec innych o wspanialosciach tego filmu zamiast tracic czas na tego typu uwagi .

miarara

O gustach się nie dyskutuje, podobno :) Każdemu podoba się co innego i obrażanie z tego względu jest nie na miejscu.
Chociaż ja dla odmiany polecam, dobre kino - mimo swych wad.

ocenił(a) film na 9
miarara

Jaki niezły? Jaki niezły?! Genialny film :)

użytkownik usunięty
askenya

Może nie "totalne dno" ale dość banalny film wzorowany na amerykańskich. Historia, motywacje bohaterów, scenariusz i zakończenie - wszystko bardzo wtórne, przewidywalne, dość sztuczne i nudne w konsekwencji - szkoda czasu.

ocenił(a) film na 8

Podaj choć jeden tytuł który nie jest banalny, wtórny, oklepany, sztuczny i tak dalej. Czekam.

użytkownik usunięty
montee

Och jest tego cała masa w historii kina, musielibyśmy wybrać gatunek lub czas. Ale z twojej listy żeby zawęzić to np Skazani na Shawshank lub Fight Club Finchera - oba oparte na niezłej literaturze rozrywkowej. Btw ja tego ww filmu hiszpańskiego już kompletnie nie pamiętam więc będę słabym dyskutantem.

ocenił(a) film na 5
askenya

zgadzam się, film średni. troche podkoloryzowany

ocenił(a) film na 8
askenya

Nie sądzę, trzyma w napięciu. Nie ma tu nic do śmiechu,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones