PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595010}

Niezniszczalni 2

The Expendables 2
6,9 123 431
ocen
6,9 10 1 123431
6,5 19
ocen krytyków
Niezniszczalni 2
powrót do forum filmu Niezniszczalni 2
ocenił(a) film na 10
Bill_Sherman

30 lat temu też byłoby wiadomo jak się skończy. W wielu filmach, w tym większości filmów akcji, wiadomo jakie będzie zakończenie i że główny bohater zwycięży.

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Tak, ale po 30 latach to może już trochę zmęczyć i nie robi już wrażenia

ocenił(a) film na 10
Bill_Sherman

Jakby nakombinowali to byłoby marudzenie w drugą stronę: "Ale jak to? Myślałem, że to powrót kina akcji lat 80-tych. Nie tak to powinno wyglądać. To nie miał być dramat tylko kino akcji -.-"
Poza tym co byś chciał w tym filmie zmienić? Villain powinien wygrać? Zabić Barneya i uciec?

ocenił(a) film na 6
Dentarg

Nie, po prostu te tematy mnie się już przejadły. Wiem od razu jak się skończy, więc oglądam tylko dlatego, żeby zobaczyć starą gwardię

ocenił(a) film na 10
Dentarg

Z pewnością w latach 80-90 ,,Niezniszczalni 2 ,, byli by silniejsi scenariuszowo - filmy z tamtych lat mają ciekawsze ,bardziej oryginalne scenariusze ,historie która i tak prowadzą do typowej rozwałki ,chociaż 2 na tym poziomie daje radę i jest się z czego cieszyć .W przeciwieństwie do 3 .

Bill_Sherman

uważam że taki zamiar miał być tego filmu kiedy go kręcili to jest dla mnie taki swoisty hołd dla filmów akcji lat 80, 90 i w sumie powinno się to ogladać z lekkim przymrużeniem oka:)

ocenił(a) film na 6
nina2001

Tak, w ten sposób mogę na to patrzeć, że stara ekipa plus kilku nowszych znanych aktorów kina akcji cały czas jest w formie i można ich sobie razem obejrzeć

ocenił(a) film na 6
Bill_Sherman

No fabuła to nie jest najmocniejszą stroną tego filmu na pewno:)

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 7
Bill_Sherman

Mnie sie akurat najbardziej rola JC Van Damma podobała. Fabula to fakt. Odkrywcza nie była

ocenił(a) film na 6
motorres

Nie no JCV bez zastrzezeń!

Bill_Sherman

A wejście Chucka? Mistrzostwo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones