PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 866
ocen
6,5 10 1 72866
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Średnia wieku 87,3. Byłoby śmieszne, a jest smutne.

ocenił(a) film na 8

To naprawde jedyny argument dla oceny 1 ?

użytkownik usunięty
herbatkowy

Nie, ocena 1 ma choć trochę przybliżyć ocenę ogólną do takiej, jaka temu filmowi się należy. Dla wyrównania tych 10-tek, które się tu niestety pojawiają. Chociaż w małym stopniu.

ocenił(a) film na 8

No dobra ale nadal nie uzasadniles nawet w minimalnym stopniu dlaczego temu filmowi nalezy sie ocena 1. Stac Cie na cos wiecej czy to juz koniec?

użytkownik usunięty
herbatkowy

Ech... no to powoli: realnie temu filmowi należy się pewnie coś w okolicach 4-ki, ale dla wyrównania 9-tek i 10-tek ja stawiam 1-kę, żeby ocena ogólna zbliżyła się do tej, która faktycznie powinna być. Żeby inni, którzy tutaj zajrzą, nie zostali wprowadzeni w błąd zbyt wysoką oceną ogólną. Jasne, że moja pojedyncza ocena wpłynie na ogólną tylko w minimalnym stopniu, ale mam nadzieję, że więcej osób myśli tak jak ja i postawi 1-kę, gdy zobaczy te z kosmosu wzięte 9-tki i 10-tki ("arcydzieło", hahaha).

O czym zresztą w ogóle pisać? Takie filmy się ogląda i zapomina o nich w momencie pojawienia się napisów końcowych. Nie ma kwestii w ogóle.

ocenił(a) film na 8

Aha dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones