PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 866
ocen
6,5 10 1 72866
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Po prostu wzorowo nakręcony film akcji. Tego właśnie oczekiwałem i w 100% się spełniło. Nie ma co komentować po prostu czekam na następną część. Najlepiej niech nakręcą jeszcze pięć kolejnych - jak będą tak dobre jak ta to z przyjemnością obejrzę. Może Tom Berenger dołączy do ekipy? On by się nadawał. No i Michael Dudikoff był by bardzo na miejscu. I może niech czarnym charakterem będzie Predator.

ocenił(a) film na 6
largo_lagrande

,,Wzorowo nakręcony film akcji ,, -PG -13 ,brak krwi ,brutalności ,ostrości ,brak wulgaryzmów ,brak golizny ,niechlujny montaż ,połowa filmu przegadana . Tu masz wzorcowy film akcji ,patrz i się ucz ! : http://www.youtube.com/watch?v=qTejYpjqSCk

ocenił(a) film na 9
bradock

Hahahahahhahahahahahhahaha! dzięki ubawiłem się nieźle.

ocenił(a) film na 8
largo_lagrande

Dobre kino akcji i tyle. Świetna obsada a to, że wiele rzeczy jest naciąganych...to jest film i w nim może być wszystko :D. Wystawiłem 8 ale za świetną rolę Banderasa ma u mnie mocne 9 :)

użytkownik usunięty
largo_lagrande

Jeszcze 5 kolejnych. Stallone ma 68 lat. W czwórce 70, w piątce 72, w szóstce 74, w siódemce 76, i w ósemce 78. Chciałbym , żeby w ósemce na zakończenie bił się z Clintem Eastwoodem.

ocenił(a) film na 9

68 lat a trzyma się świetnie. Siłę i kondycję ma lepszą niż wielu młodych ludzi. Chyba na razie emerytury nie planuje.

użytkownik usunięty
largo_lagrande

Wiadomo, ale pięć to przesada. Chyba, że odpuści sobie walki finałowe to niech i tak będzie.

Noriaki Kasai 42 lata.

użytkownik usunięty
granat5

Akira Higashi.

Ten to chyba już całkowicie zrezygnował.

użytkownik usunięty
granat5

Hiroyuki Tagawa.

Bardzo dobry skoczek.

użytkownik usunięty
granat5

Wesi Snipesuko.

Żółty murzyn.

użytkownik usunięty
granat5

Rodman w Ryzykantach tez byl troche żółty.

Był żółty i kumpluje się z żółtym, czyli dalej jest żółtym murzynem.

ocenił(a) film na 6

Powinna powstać tylko 4 cześć ,żeby przyćmić tą słabą 3 i się zrehabilitować fanom .Dalsze czesci nie mają już sensu ,bo już nie będzie miał kto grać .(Zakładając że w 4 zagra Diesel ,Cage ,Brosnan ,Chan ,Hauer itp )

użytkownik usunięty
bradock

Dokladnie. Gdyby zaczeli dziesięć lat do tyłu to mogłoby być z 7 części.

ocenił(a) film na 6

Tak ,ale obydwaj wiemy że 10 lat temu powstanie takiego filmu raczej było by niemożliwe .

użytkownik usunięty
bradock

No może nie wiem.

ocenił(a) film na 6

Nie było możliwe by bo wtedy wszyscy herosi z lat 80-90 byli na topie i sami grali w kinowych filmach akcji i rywalizowali że sobą .Piękne czasy .

użytkownik usunięty
bradock

Dolph też?

ocenił(a) film na 6

Lundgren miał kilka kinowych filmów :
-Rocky 4
-Władca Wszechświata
-Czerwony Skorpion
-The Punisher
- Mroczny Anioł
-Stracie w japońskiej dzielnicy
-Uniwersalny Żołnierz . Napewno się liczył w showbiznesie ,choć wielkiej kariery nie zrobił .

użytkownik usunięty
bradock

Tak, ale to nie jest rok 2004.

ocenił(a) film na 6

Ale mi chodziło o lata 80-90

użytkownik usunięty
bradock

A mi o 2004-2005. Wtedy i tak zaczęli się rozmieniać. Statham był już po Transporterze i Komórce, więc spokojnie by się załapał.

ocenił(a) film na 6

Wracając jeszcze do angażu ,,Exp4 ,, to wydaje mi się że powtórzą niestety wariant z 3 czyli kilka słynnych gwiazd ( Diesel ,The Rock ,Chan ) plus kilka nowych topowych gwiazd w stylu Lutza ,Ortiza .Nic dziwnego że Manny P .dostał zaproszenie i ponoć się zgodził .Dla mnie to najgorsze rozwiązanie .W tej seri powinni grać głównie aktorzy kojarzeni z kinem lat 80 /90 i film powinien być przesiąknięty tym starym klimatem tak jak było w 1 i 2 czesci . Ostatnio twórcy seri ,,Exp ,, nie mają jaj żeby wziąśc prawdziwe zakurzone , często zapomniane nazwiska z Ery VHS jak np Travolta ,Cage ,Brosnan ,Hauer ,Russel ,Bolo ,Sasha Mitchel ,Don Johnson itp Tu można by wymieniać w nieskończoność .Łatwiej wziąść ,,The Rocka ,, na głównego czarnego charaktera bo on obecnie jest na topie i się dobrze sprzeda .Myślałem że coś się zmieniło po tym mokrym prysznicu jaki otrzymali przy 3 ale chyba Kasia ma racje ,,Historia lubi się powtarzać ,,

bradock

Kurt Russell woli zagrać w westernie u Tarantino niż szmacić się w Expendables.

ocenił(a) film na 6
granat5

Są jeszcze inne nazwiska np Tom Berenger .Teraz czytałem wywiad z Stallone który mówił że główną przyczyną porażki Box Office była kategoria PG -13 oraz brak typowych składników filmu z 1 i 2 cześci .,,Niezniszczalni ,, to nowa seria i ludzie byli przyzwyczajeni do stylu z 1 i 2 cześci ,to im pasowało ,niestety w 3 tego nie było ,wszystko zmieniono .Teraz Sylwek mówił że to naprawi i bedzie R -ka ale czy można mu wierzyć ? Kto to wie ....

bradock

Ale co po kolejny gościu zbliżający się do 70? Lepiej dać trochę młodszych, sprawnych, ale coś typu Diesel, Johnson, Jai White, którzy są w stanie zrobić dobre akcje. Czym więcej starych tym gorsze akcje.

ocenił(a) film na 6
granat5

Tu i tak masz 70 procent akcji to strzelanie ,wybuchy ,pościgi ,kaskaderka ,-walki może 30 procent .A w takich akcjach to Rutger Hauer ,John Travolta ,Tom Berenger by się sprawdzili .

bradock

Travolta to by się jeszcze najlepiej z nich nadał, bo zawsze może zagrać Złego chłopca, a to mu dobrze wychodzi.

ocenił(a) film na 6
granat5

Tak albo Tommy Lee Jones .Rutger Hauer też sprawdzał się w roli złych -obejrzyj sobie ,,Autostopowicza ,, http://www.youtube.com/watch?v=-tTbOj332sM

bradock

Oni chyba dalej wierzą, że zarobią kokosy wraz z kolejnymi częściami. To tylko potwierdza o czym mówiłem, seria jest typowo przeznaczona do zarabiania money.

ocenił(a) film na 6
granat5

Tak ale pierwsza cześć była całkiem fajnym filmem akcji -dużo akcji ,mroczny klimat ,zabawne teksty i kultowi aktorzy z lat 80 (Stallone ,Lundgren ,Rourke ,Roberts ) Fajna rozrywka .

użytkownik usunięty
bradock

Ortiz nie jest topową gwiazdą tylko kolejnym smrodem szukającym łatwej kasy w kinie.

http://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1-35073

Hehe.

użytkownik usunięty
granat5

Cusack do Exów.

Zobacz jakie gatunki temu filmowi przypisali. :D

użytkownik usunięty
granat5

Akcja i to wystarczy.

Dramat Kostiumowy.

użytkownik usunięty
granat5

Ja tu widzę Thriller akcja.

Napisałem jak powinno być.

użytkownik usunięty
granat5

Mi wystarczy, że November Man to thriller hehe.

Najlepsze były te zapowiedzi producentów.

"The November Man" to seria, która na nowo tworzy film szpiegowski, mieszając to, co najlepsze z Jamesa Bonda i Jasona Bourne'a z akcją i stylem produkcji lat 70. - dodaje jeden z producentów"

użytkownik usunięty
granat5

Hehe do Bourne'a się porównują. W sumie jest zasada, żeby uczyć się od najlepszych.

ocenił(a) film na 6

,,W sumie jest zasada ,żeby uczyć się od najlepszych ,, Niestety Heniu ale seria o Bourne'a zniszczyła prawdziwe kino akcji !!!! Bo wprowadziła trzęsącą się kamerę ,ultra szybki montaż w scenach walk i kategoria PG -13 .Czasami zastanawiam się ( W łzami w oczach ) jak wyglądało by kino akcji gdyby seria o Bournie nie zrobiła takiej furory w kinie ? Byliśmy by zupełnie w innej epoce .Jeśli uczyć się od najlepszych to od takich filmów !!! http://www.youtube.com/watch?v=IAY4XI7KZd4

użytkownik usunięty
bradock

To znaczy mi się Bourne podobal, ale gdzie indziej nie lubię takich ujęć.

ocenił(a) film na 6

Ja tak samo mam Heniu ,lubię ,,Tożsamość Bourne'a ,, i kolejne czesci ale ta moda ,styl powinien pozostać w tej seri .A to wszystko rozwlekło się na inne filmy ,mało tego - powstaje teraz dużo filmów akcji Bourno -Podobnych jak ,,Safe House ,, czy ten nowy film z Seanem Pennem -niby fajne ale i tak wole bardziej orginalne i stylowe akcyjniaki jak np ,,John Wick ,,

użytkownik usunięty
bradock

Ja też wolę akcyjniaki niż jakieś ekstra duper intrygi, bo tych drugich nie da się wymyślić za dużo.

ocenił(a) film na 6

Jak wskazuje Nazwa ,,Kino Akcji ,, powina się dziać AKCJJJAAAA !!!! .A tutaj masz jeden z najwspanialszych przykładów !!! : http://www.youtube.com/watch?v=V-vGrAMlTJY

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones