PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 800
ocen
6,5 10 1 72800
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

Odwiedziłem wczoraj Saturna oraz Empika i wiecie co ujrzałem: "EX3" za ku*wa 49,99 - ich totalnie POPIE*DOLIŁO!!!!!!!!!!!
Tyle to ja wczoraj dałem za kolekcjonerkę "The Godfather: The Coppola Restoration", w skład której wchodzi cała trylogia
filmowa i płyta z kulisami (jak powstawała jedynka)!

No tak, w Kinie film nie zarobił to trzeba nadrobić na DVD. Mam wiadomość dla Dystrybutora, czy tam innego Producenta:
"Frajerów szukaj gdzie indziej!" - jak mawiał Duffy w "Kosmicznym Meczu". Co jak co ale za TAKI film (w wersji PG-7) tak
ogromnej kasy ku*wa NIE dam, zwłaszcza że poprzednie części w zwykłym wydaniu chodziły po góra 3 dychy (co innego
dwójka z breloczkiem, czy tam innym EX'owskim pasem do spodni, która łaziła po 50-60, ale to zrozumiałe, bo to jednak
ku*wa Wydanie Specjalne)!

Cóż, pozostaje tylko czekać na dzień, w którym ten film zobaczymy na przecenach w Biedronce, czy gdzieś indziej po 19,99...

Znawca_Tematu

Nie kupuj wcale, nawet jak będzie kosztować 19,99.

granat5

Mimo iż dobry (7/10) to za mało jak na serię, która wcześniej królowała (10/10) to jednak kupię, bo dobrze
się to ogląda, no i do kompletu będę miał (dwójkę kupiłem z plakatem - wisi nad moim biurkiem! xD).

Znawca_Tematu

10/10 to jest za dużo.

granat5

Dla jedynki i dwójki 10/10 to idealna nota.

Znawca_Tematu

W Twoim systemie oceniania.

granat5

Mój system nie jest z*ebany w przeciwieństwie do Twojego... :P

Znawca_Tematu

Nie będę się spierał w tej sprawie, gdyż nie ma to najmniejszego sensu i do niczego prowadzi. Żeby wszystkich pogodzić, zrobiłem sondę pytając 200 losowo wybranych osób, który z naszych systemów oceniania jest lepszy i bardziej odpowiedni.

Wyniki są następujące:
76 % - System granata5
19 % - System Znawcy_Tematu
4 % - Nie mam zdania
1% - Oba systemy.

Można ogłosić moje niepodważalne zwycięstwo. Gdyby to były wybory parlamentarne nie musiałbym tworzyć koalicji z inną partią, z tego oto faktu iż posiadałbym większość.

granat5

Nie mieszaj mi w to (Kinematografię) polityki,
bo się na tym gównie nie znam! :O :P

granat5

Tak swoją drogą to kup ku*wa kolekcjonerkę "Ojciec Chrzestny:
The Coppola Restoration", bo w przypadku tego wydawnictwa
50 papierów to chuj, a nie pieniądz! :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones