PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 866
ocen
6,5 10 1 72866
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

recka

użytkownik usunięty

zapraszam:

https://www.youtube.com/watch?v=8zXSLkOMOlM

ocenił(a) film na 4

To Ty? :D

Podoba mi się styl tego gościa - garnitur, elegancja, pełny szacunek do słuchacza.
To co mówi już tak średnio. W sumie ma rację, ale nic odkrywczego nie powiedział.
W szczegółach nie ze wszystkim się zgadzam. Otóż:
1. jego zdaniem Predator jest ambitnym filmem z czym się nie zgadzam. Tak, dobre kino akcji/sci-fi, ale z pewnością ambitne nie jest. Myślenia nie wymaga. Puenty też żadnej nie ma. Oprócz rozrywki nie niesie ze sobą nic więcej, więc ambitnym filmem nie jest.
2. twiedzi, że Ford i Gibson zagrali rewelacyjnie w tym filmie i mocno wyróżniali się na tle innych, z czym się także nie zgadzam. Są lepszymi aktorami i zagrali bardzo dobrze, ale bez przesady. Wydaje mi się, że recenzent powiedział to, ponieważ taki Ford jest uważany za dobrego aktora, a taki Stallone nie jest. Akurat w tym filmie, przy tak rozpisanych postaciach, szczególnie mocno nie mieli się czym wykazać. Gibson miał spore ułatwienie grając czarny charakter i można powiedzieć, że lepiej zagrał niż Van Damme w Ex2, ale jego gra też nie była żadnym mistrzostwem świata. Gdyby go zastąpiono Van Dammem to pewnie nie byłoby zbyt wielkiej różnicy (no może walka końcowa byłaby lepsza).
3. wspomniał o "najlepszym żarcie" z filmu, że dotyczy życia prywatnego Snipesa i tyle. Zarówno moje poprzednie zdanie, jak i wtrącenie recenzenta o tym żarcie, nic nikomu nie mówi i jeśli ktoś nie wie, że Snipes siedział w kiciu to nie będzie wiedział o co mu chodzi. Mógł wyjaśnić na czym ten żart polegał, a nie stwierdzić, że był fajny żart.
4. jego żart na początku ze Schwarzeneggerem nie był śmieszny. Był upchnięty na siłę.

użytkownik usunięty
Dentarg

Ale typ ogolnie spoko, moglby bardziej dopracowac recki, bardziej szczegolowo.

użytkownik usunięty

Konkretny lamus. Twierdzi, że CGI jest lepsze niż w poprzednich częściach. Nie mam pytań.

użytkownik usunięty

Napisz mu to pod komentarzem.

użytkownik usunięty

Nie, bo się speszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones