PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663958}

Niezniszczalni 3

The Expendables 3
6,5 72 866
ocen
6,5 10 1 72866
5,2 17
ocen krytyków
Niezniszczalni 3
powrót do forum filmu Niezniszczalni 3

chaos który mimo dużej dawki akcji nuży niestety, do tego te nakłady komputerowe jak w filmach kl.B . Błędów nie będę wytykał bo było ich w bród i chcę wymazać ten film z pamięci. Rambo zabijał dziesiątki ale z sensem a tu najlepszy apache i to aż dwa przegrywają ze zwykłym wojskowym śmigłowcem. Czołgi nie mogą rozwalić małego bloku. Najlepszy tekst w filmie; "wybili twoich jak kaczki " gdzie Hale Caesar dostał w nogę i niby plecy, innych ofiar nie było :)

ocenił(a) film na 6
ruski011

Te czołgi mogłoby ich porozwalać w drzazgi w 5 minut, a one oddały tylko kilka strzałów.:P

Bodzepor

co do czołgów to taki blok to przepuszczam że w dzisiejszych czasach ok. 2 strzały i go nie ma :)

ocenił(a) film na 6
ruski011

Zależy gdzie strzelasz jeśli walniesz pociskiem burzącym i uszkodzisz konstrukcję nośną na dolnych kondygnacjach, to cały taki postkomunistyczny blok mógłby się zawalić nawet od jednego strzału.

Bodzepor

racja :) ale także i od pocisku zależy, jest dużo odmian . Najlepsze jest to że nikt nie oberwał odłamkiem :)

użytkownik usunięty
ruski011

Ja wolę co innego. Wielka żałoba w szpitalu, prawie chcieli się położyć obok Crewsa, a później jedzie se Lundgren z Couture'm i gada ,,To za Caesara dupki'', a Dolph na to ,, Yeah that's cool'' z wielkim uśmiechem na twarzy. Jeden z większych kretynizmów trójki.

dla mnie jednak największy kretynizm to "powybijali Twoich jak kaczki" , a nikt nie zginął :)

użytkownik usunięty
ruski011

Przebijam. Crews już umieral, na końcu w bandażem jak po ukłuciu komara siedzi i popija sobie wódeczkę z uśmiechem na ustach. Koszmar ZUS-u.

bo oni mu ranę wypalali nożem nagrzanym w ognisku w stylu Rambo :) - to najlepszy lek na postrzał, zostaje tylko ślad jak po ukłuciu komara :)

użytkownik usunięty
ruski011

W czwórce znowu ktoś dostanie strzał tym razem w lewą skroń, ale na końcu i tak będzie będzie zabawa, bedzie sie działo....

ocenił(a) film na 4

Dla mnie największy idiotyzm tego filmu to Jet Li. Pojawia się chyba na 2 minuty, zamiast jakiejś sceny kung fu tylko trochę strzela, a potem robi za przytulankę Arniego (który nawet nie udawał, że chce zrobić coś więcej, niż z uśmiechem wypowiedzieć swoje kwestie do kamery).

Crews to przy nim pikuś, chociaż nie wiem, który geniusz wpadł na to, żeby akurat jedną z najbarwniejszych postaci wsadzić do szpitala na prawie cały film, a Couture i dzieciaki, które nikogo nie obchodzą, dostają sporo czasu na ekranie.

użytkownik usunięty
majinus

Wszystko przez to, że klimat filmu uleciał wraz z jedynką. Powinni ginąć to naturalna rzecz jeśli chce się wprowadzać nowych aktorów, a ci dostają i ciągle się śmieją na końcu. Cud, że na końcu dwójki duch Hemswortha nie stał w samolocie.

ocenił(a) film na 4

Kiedyś czytałem, że The Rock to dobry kumpel Stallona i chętnie zagrałby w Niezniszczalnych, ale jak mu się spodoba scenariusz.

Widocznie twórcy chcieli i z niego zrobić pośmiewisko, bo jakoś się nie pojawił :P

użytkownik usunięty
majinus

Czwórka musi być mroczna i chłodna jak jedynka. Serio innej możliwości nie widzę.

ocenił(a) film na 4

Sly już przeprosił za PG-13, dostali kopa w dupę w boxoffice, więc jest całkiem prawdopodobne, że czwórka wróci do korzeni z mniejszym budżetem i nie będzie nadmiaru postaci i walk helikopterów w kiepskim cgi.

No i ci młodzi niezniszczalni.... niech po prostu ich nie będzie w filmie. Laseczka jest całkiem spoko i od biedy mogłaby gdzieś tam łazić za plecami Sylwka, dostać jakąś porządną scenę zapaśniczą, ale reszta niech da sobie spokój. Jeśli potwierdzą ich udział, to już chyba będziemy wiedzieli, że szykuje się kolejna kupa.

użytkownik usunięty
majinus

To jest klasyka. Wymyślić tak genialny projekt, a później tak zesrać. To tak jak chciałbym mie ć dziecko i zaraz po porodzie wyrzuciłbym je przez okno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones