PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1480}

Niezniszczalny

Unbreakable
7,0 77 804
oceny
7,0 10 1 77804
7,5 24
oceny krytyków
Niezniszczalny
powrót do forum filmu Niezniszczalny

Kpina, żenada i niekompetencja. Za recenzje nie powinni się brać dyletanci. Ja wiem, że "Niezniszczalny" to nie "Moda na sukces" i nie odpowiada pani wymaganiom, jednak tak bzdurnej "recenzji" jeszcze nie czytałem. Filmweb obniża loty od dłuższego czasu. Jak tak dalej pójdzie to nie tyle będzie leżał na dnie, co będzie w najlepsze rył w ziemi. Bo zarówno poziom recenzji, opisów oraz żenujące CIĘCIE jest na niskim poziomie.

ocenił(a) film na 10
Redgard

Cóż mogę napisać - nic dodać nic ująć ;p. Widocznie ta pani czykowała się na tytuł a-la "Człowiek Z Żelaza" a dostała "Forresta Gumpa" xD. Ta recenzja tylko potwierdza znaną maksymę - jeśli ktoś się na czymś nie zna to niech sięza to nie bierze bo tylko spartoli... No, chyba że według tego krytyka konieczne jest napisać o płytkości bohatera, o braku przemyśleń i o tym jak też miałby wyglądać jego wewnętrzny dialog - jednym słowem krytyka na poziomie szkoły średniej.
A film jest doskonały, ode mnie dostał 10/10 bo pokazuje superbohatera, którego faktycznie możnaby spotkać na ulicy, i który mógłby za oponenta mieć takiego realnego superłotra. Dzięki temu mamy ciekawie i bardzo fajnie podany morał, a jaki - to już trzeba obejrzeć film ^.^
Swoją drogą takiej historii w kinie jeszcze nie było - komiks ale ukazany w zupełnie inny, nowatorski sposób, zupełnie zaskakujący - i piszę to jako kompletny fan komiksu (swoją drogą Willis gra takiego bohatera, jakiego ja najbardziej lubię - człwieka! Nie jakiegoś kosmitę, mutanta czy wysłannika piekieł - taki Batman w bardziej ludzkiej postaci).

ocenił(a) film na 10
Redgard

Wystarczy przeczytać jej recenzję "American Pie"... Wnioski nasuwają się same

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones