PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=288378}

Nieznośna gra pozorów

Pretendiendo
7,3 148
ocen
7,3 10 1 148
Nieznośna gra pozorów
powrót do forum filmu Nieznośna gra pozorów
Sunny_flower

widziałam kawałek
pewnie film jest fajny i dużo ma głósów chciałabym go obejzeć
ponieważ gra tam moja ulubiona aktorka Barbara Mori!
z Barbarą Mori oglądałam dużó filmów jednym z najlepszych był film
Rubi-La Descarada dalsza część przygód Rubi z filmu Cena Marzeń
Aha i dla ciekawych to w drugiej część Rubi się zastrzeli a Fernanda rozkocha w sobie Alejandro i jego syna nikt nie będzie mógł uwieżyć w to że Rubi wróciła.I na końcu się wyda że to Fernanda była bo będzie ogłoszony pogrzeb Rubi i wszyscy się skapną że to Fernanda.Cristina nie będzie mogła uwieżyć w tak niesamowite podobieństwo i w tak niesamowicie podobny charakter.Dlatego wszystko się wyda ale Fernandzie spodobało się takie życie i nadal będzie rozkochiwac Alejandro w sobie ale on na to nie pozwoli i będzie kazać jej zniknąć z jego życia bo niewierzy że mozna być tak podobnym do Rubi.Ona powiedziała że zniknie z jego zycia ale że zawsze będzie go prześladować jego i jego syna.I że nie pozwoli Maribel być z nim bo chce dotrzymać tajemnicy swojej ciotce Rubi.Ale Alejandro na to nie pozwolił i powiedział Cristinie żeby wzięłą Fernande do siebie i żeby powiedziała jej wszystko o ciotce Rubi.Gdy juz wszystko jej wytłumaczyła co ciotka Rubi robiła i dlaczego nie może być taka jak ona.I na końcu się jej spytała Czy chce stracić całą swoją rodzinę i czy chce być odrzucona przez wszystkich?
Fernanda powiedziała że nie.I powiedziała że koniecznie się zmieni ale nigdy nie zapomni o ciotce Rubi i powiedziała Cristinie żeby nie była zła ale nadal kocha ciotke Rubi i chce dochowac jej tajemnicy.Cristina powiedziała że ciotka Rubi nie dochowywała tajemnic i nie warto dochować tajemnicy jej.Fernanda powiedziała żeby Cristina nie mówiła do niej jakby była nadal malutkim dzieckiem.Cristina powiedziała że tylko taką ją zapamiętała.Fernanda powiedziała że przeprasza ale będzie chodzić na cmentarz do Rubi i powiedziała że chciałaby być taka jak Rubi ale że nie będzie i że wystarczy jej tylko twarz Rubi nie charakter.No i Cristina powiedziała że myśli dobrze i że nie trzeba myśleć co ma się na zewnątrz tylko co ma się wewnatrz.POwiedziała że cicia Rubi nie miała nic wewnątrz ale że Fernanda ma serce pełne miłości i że chce żeby tego srca nie straciła.I tak sie tuliły całowały i przyszedł Marco i nie mógł uwiezyc że to Fernanda koniec był najbardziej wzruszający!!I pokazywali jak już napisy leciały dalej Fernande zdjęcia z jej dalszego życia.
I piosenka jest ta sama La Descarada!!
A zaczyna się tak że najpierw stoi Fernanda potem pokazują Rubi jak była jeszcze zdrowa i z nogą.A i Fernande pokazują małą.
Pokazują Alejandro Maribel syna ich potem Cristine Marco i dużą Fernande potem Rubi głowe a obok głowy Rubi głowa Fernandy .
I pokazują jak Fernanda całuje Alejandro i jego syna zaraz potem.I Rubi już zbliznami i pokazuja jej upadek jak już lezała tam na ziemi.I na końcu Cristine zapłakaną i Fernande i Rubi.I pisze La Descarada takimi złotawymi literami!!

dominika0606

czesc:) mam pytanie skad mialas drugą część ceny marzen bardzo sie wciagnelam w ten film ale nie podobalo mi sie zakonczenie bo jestem ciekawa co bylo dalej .Jak bys mogla to odpisz bede ci bardzo wdzieczna skad mozna sciagnac 2 czesc ceny marzen Dzieki:):):)

dominika0606

A czy nie mogłabyś przegrać z kasety na komputer tego filmu? Ja również bardzo lubię Barbarę Mori i chciałabym obejrzeć drugą część Rubi. Z opisów dowiedziałam się, że druga część jest bardzo fajna. Jeszcze raz bardzo proszę. Z góry dziękuję.

dominika0606

A mogłabyś Dominiko opublikować ten film w internecie ? Wszyscy fani Rubi byliby ci wdzięczni :P

dominika0606

Witam czy można prosić link do tego filmu bardzo PROSZE

Sunny_flower

Film mam na kasecie od mojej cioci ktura mi przysłała z Niemiec.Najprawdopodobniej w Niemczech ten film juz leciał.Film jest super!! Naprawde wypas!! I nie dziwie sie ze ma tyle głosów naprawde!!

dominika0606

a nie da się tego jakoś zgrać wszyscy byliby wdzieczni

ocenił(a) film na 6
dominika0606

ja również dołączam się z prośbą o danie namiarów na ten film do pobrania bądź online.:)) nie daj sie prosić..!;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones