PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526405}
7,4 10 705
ocen
7,4 10 1 10705
Niezwyciężony Secretariat
powrót do forum filmu Niezwyciężony Secretariat

Typowa cukierkowa opowiastka o realizacji marzeń. Ble

ocenił(a) film na 7
piczympoom

Rzekł niespełniony człowiek który zaprzepaścił marzenia;)

Berith7777

Po prostu w życiu nie ma tak pięknie. Dla naiwniaków film idealny.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

Jesli oglądałęś dokładnie to w filmie było kilka zgonów bliskich osób,problemy małżeńskie,problemy relacji między dziećmi a rodzicami itd.

ocenił(a) film na 7
piczympoom

przecież to historia dla dzieci, która ma nieść przesłanie, żeby się nigdy nie poddawać, dążyć do wyznaczonych celów i nie zważać na krytykę zazdrośników etc.

ocenił(a) film na 9
piczympoom

Banalny to jest Twój komentarz

Flauius

I twój gust filmowy.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Nie wiem czy wiesz ale to film na faktach autentycznych. Nikt tej historii nie wyssał z palca.

Lisowczyk

Faktach autentycznych? A są fakty nieautentyczne? Poza tym mocno podkoloryzowane to się wydaje. Nie było scen z treningów, słowa samego Malkovica mają wystarczyc, a nawet nie pokazali żeby trenował tego konia.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Trochę się czepiasz :D
Mi osobiście wystarczy sam fakt, że był to najszybszy koń na świecie i drugi taki już się nie urodził.

ocenił(a) film na 8
piczympoom

Lepszy taka produkcja wieczorem niż kolejne filmidło w którym się mordują.
Poza tym Gwiezdne Wojny, które tak uwielbiasz są o wiele większa bajką od tego filmu. Nie dość, że są do bólu schematyczne, banalne to i przewidywalne (dobrzy wygrywają). Tylko tyle że są nawet ciekawe efekty specjalne. To Ci jakoś nie przeszkadza :) Czuć tu hipokryzję :D

Lisowczyk

Gwiezdne Wojny, kiedy powstawały jeszcze takie banalne nie były.

użytkownik usunięty
piczympoom

Wiesz co, ale wydaje mi się, że jak na taki komentarz ("Banalny" i "Ble"), to nawet dosyć wysoko oceniasz ten film. 6 to jest, myślę, taka już dość przyzwoita ocena. Wydaje mi się, że trochę nieodpowiednio do tego podchodzisz. Piszesz, że jest to opowiastka o realizacji marzeń, ale czy nie pomyślałeś, że jak na film o takiej właśnie tematyce, to jest rzeczywiście dobrym filmem? A chyba tak należy do tego podejść. W końcu to film familijny i trzeba go oceniać jako taki. Ja oglądałam o wiele gorsze, bardziej banalne a nawet kiczowate filmy familijne. Temu filmowi biorąc pod uwagę gatunek i tematykę naprawdę nie można zbyt wiele zarzucić. No i ta wspaniała Diane Lane - nie dość, że niezła aktorka, to jeszcze przepiękna i wytworna z niej kobieta.

Dlatego, że film familijny to aż 6:)

ocenił(a) film na 3
piczympoom

Rzeczywiście dość kiepska bajeczka, od samego początku wiadomym było co po kolei będzie się w filmie działo i tak do samego końca...

ocenił(a) film na 8
lubiewypic

Pewnie, lepiej by było aby w tym filmie powstałym na podstawie prawdziwej historii koń zdechł z zabiegania :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones