PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763837}

Niezwyciężony

Stronger
6,5 13 882
oceny
6,5 10 1 13882
5,1 10
ocen krytyków
Niezwyciężony
powrót do forum filmu Niezwyciężony
ocenił(a) film na 6
paulina_1701

Raczej znowu go pominą lub "tylko" nominacja, nie widziałem filmu ale podobno dużo lepsza jest Miranda Richardson, przyćmiła ponoć Jake'a.

ocenił(a) film na 8
kamil23234

Ja widziałem. Jake > Tatiana > Miranda. Wszyscy świetni. W kontekście nagród Jake może się załapać do piątki, choć na Oscara raczej bez szans, chyba że coś się pozmienia, na co na razie się nie zapowiada. Maslany też ma szansę na drugim planie na nominację, Richardson raczej nie, choć jest naprawdę dobra.

użytkownik usunięty
Pauleta

Jake zostanie nagrodzony Hollywood Film Awards, więc ma szansę na Oscara. Nominacja będzie na 99%.

ocenił(a) film na 4
kamil23234

Jake miał tylko 2-3 momenty, w których pokazuje swój "kunszt" aktorski. Scenariusz nie daje mu wielu szans na to, a nawet w wielu momentach jego postać i jej problemy przyćmiewają arcyważne i arcyinteresujące kłótnie całej pokręconej rodzinki. To zdecydowanie nie jest taki performance jak np w Nightcrawlerze. Bo tutaj Jack nie zagarnia dla siebie całego ekranu.

qoobson41

no właśnie tak tez myślałam, filmu jeszcze nie widziałam.

ocenił(a) film na 6
paulina_1701

Zgodnie ze staropolskim nie znam ale się wypowiem.

mariolink

Zgodnie z polskim, jestem odważny na forach internetowych i zhejtuję wszystko co się rusza

ocenił(a) film na 6
paulina_1701

nie pochwalam takiego zachowania ale każdy żyje jak uważa :)

mariolink

nie pochwalasz swojego zachowania?

ocenił(a) film na 6
paulina_1701

Mojego? Myślałem że piszesz o sobie. Nie no ja nikogo nie hejtuję, po prostu stwierdzam fakt, że to cecha narodowa ( nie znam się to wypowiem). Może odrobinę dystansu? :)

mariolink

Szkoda że źle zaadresowana, uważam, że Jake to świetny aktor i to że gdybałam sobie przed premierą nad możliwością jakiejś nominacji sprawia że musisz pisać taką bzdurę a potem zarzucić brak dystansu. Idź mądrzyć się gdzie indziej . Nie wiem czemu służą w ogóle tutaj twoje wpisy. Brawo jesteś bardzo bystrym człowiekiem :)

ocenił(a) film na 6
paulina_1701

Nie no tak jak piałem, nie widziałam ale się wypowiem. Brawo :) Akurat chłop w tym filmie zagrał tak sobie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones