PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831020}
6,4 89
ocen
6,4 10 1 89
Nigdy dobrze
powrót do forum filmu Nigdy dobrze
pogodno_2

A poza niszowymi festiwalami jest gdzieś dostępne na necie?
Bo z tymi krótkometrażówkami zawsze jest problem.

jan_niezbedny0

Jest i będzie ciężko go namierzyć. Niestety-masz rację-krótkie metraże nie są "lubiane" przez sieć. Ratuję się czasem kinem, bo w studyjnym pojawiają się cykle "3x30 minut". Dzięki nim, udało mi się obejrzeć naście filmów, ale poza tym.....szukam. Mam całą listę takich tytułów i czasem robią przekop sieci. Z marnym skutkiem. Może trzeba rzucić hasło na forum, że jeśli ktoś takie filmy namierzy, niech od razu wrzuca info-gdzie to jest.

pogodno_2

Ale Kino i Canal+ a czasem chyba też Kultura dają bloki k. metrażu (choć ostatnio jakby ich zapał w tym nieco przygasł), no ale wiele tytułów nawet u nich nie zaistniało.
Nie wiem, od czego to zależy.

jan_niezbedny0

Pełna zgoda. Te kanały czasem pokazują. Pełna zgoda 2-owszem, też nie mam pojęcia, co/kto decyduje, że dany tytuł jest wart pokazania szerszej publiczności. Szczególnie, że znalezienie ich w sieci ociera się o cud. Wpadają te, które-jak piszesz-pokazał Canal+, tudzież Ale Kino. Cóż, dobre i tyle. Ja ze swej strony zrobię tak, że jeśli tylko znajdę gdzieś w sieci jakiś krótki metraż-podam źródło.

pogodno_2

https://vimeo.com/418867402
Na tej stronie jest parę filmów, można obczaić :)

aterson

Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones