PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265271}

Nigdy nie mów żegnaj

Kabhi Alvida Naa Kehna
7,6 12 200
ocen
7,6 10 1 12200
Nigdy nie mów żegnaj
powrót do forum filmu Nigdy nie mów żegnaj

Drażni mnie na głównej stronie filmu KANK, że w obsadzie zapisana jest Rani Mukerji. Rozwijam pełną obsadę i gdzieś daleko w tyle jest faktyczna Rani Mukherjee zapisana, że grała w tym filmie postać: Shalini Sharma. A ja myślałam, że grała postać May'i :/
JA wiem, że dzieciaki bardzo chcą zdobywac punkty za nic, ale weryfikatorzy powinni byc bardziej uważni w końcu to od nich zależy w dużej mierze jak będzie wyglądać opis filmu i czy nie będzie błędów. Radzę pogłebić swoją wiedzę na pewne tematy, a nie akceptować totalne brednie.

Ann

ocenił(a) film na 10
bollyanka

no niestety zdarzają się błędy, tutaj Khyati bardzo ładnie wszystko wytłumaczyła: http://www.filmweb.pl/topic/680192/filmografia.html
Pozdrawiam ;]

użytkownik usunięty
bollyanka

To jeszcze nic. Na okładce Veer-Zaara napisano, że występuje tam ShahRukh Khan, Preity Zinta i Rani... Mukerji. To dopiero wpadka :/

Dlaczego wpadka? Przecież Rani Mukherjee tam zagrała. Chodzi o pisownię jej nazwiaska, obie formy są poprawne. Tak myślę!!!

użytkownik usunięty
FAIRY_MOON

Rzeczywiście masz racje. Niedawno dopiero przeczytałam o "podwójnym" nazwisku Rani (coś mi świta, że zmieniła nazwisko, gdyż w dokumentach miała Mukherji, więc je zatwierdziła czy coś takiego. Właściwie to dokładnie nie wiem :) ). No, cóż. W takim razie muszę przeprosić i weryfikatorów i twórców okładki. PRZEPRASZAM :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones