PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265271}

Nigdy nie mów żegnaj

Kabhi Alvida Naa Kehna
7,6 12 197
ocen
7,6 10 1 12197
Nigdy nie mów żegnaj
powrót do forum filmu Nigdy nie mów żegnaj

a jednak powiem...

ocenił(a) film na 6

to dopiero trzecie moje spotkanie z filmami spod znaku bolly (po Czasem słońce i Gdyby jutra nie było). pierwsze spotkanie z tymi hinduskimi klimatami było zachwyjące, po drugim wciąż byłam pod dużym wrażeniem, trzecie - zostawiło mnie bez emocji. telenowelowa fabuła i technika aktorska, silne emocje, pewna naiwność, egzotyczna kultura - wszystko piękne i "świeże" ale dla mnie na dłuższą metę nużące i męczące. a szkoda. szczerze żałuję, że nie dałam się porwać fali fascynacji bollywoodem.

ocenił(a) film na 10
Magrat

nie zniechęcaj się, film ten ma (co prawda gorzkie) przesłanie i jest niejaką przestrogą, mi osobiście się bardzo podobał i gdyby nie pojawiające się piosenki, stroje i oczywiście aktorzy to w ogóle nie powiedziałabym że to kino Bollywood bo jest dosyć nietypowe:) wydaje mi się że to o tym filmie Shahrukh Khan powiedział że ludzie podchodzą do niego inaczej niż zwykle, bo nie lubią oglądać prawdy. POlecam "jestem przy tobie" i "żonę dla zuchwałych":) pozdrawiam:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones