PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108104}

Nigdy nie umieraj sam

Never Die Alone
6,6 1 684
oceny
6,6 10 1 1684
Nigdy nie umieraj sam
powrót do forum filmu Nigdy nie umieraj sam

Kiepski scenariusz, żenujące aktorstwo (hip - hopowcy). Ogólnie słaby do hip - hopu nic nie mam ale prawie wszystkie filmy z hip hopowcami to dna (wyjątem 8 mila i może ze 2 tytuły). 2/10

ocenił(a) film na 10
Stolaz

No ja sie nie dziwie ziomek bo 3ba czuc to ten film a ty widac nie sluchasz hh i wogole nic o nim nie wiesz a i dziwie sie jak mozna lubic 8 mile jak eminem powiedzial ze nie spiewa dla polakow i zydow no zal ;] nie pozdrawiam ;]

ocenił(a) film na 10
fatjay

Masz dowód na to ,że Eminem powiedział,że nie śpiewa dla żydów i Polaków? pfff gadanie..
Film świetny,DMX doskonale się nadawał do roli Króla Davida.
Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii...

ocenił(a) film na 6
pamela270

Ja słyszałem, że ci z branży kazali mu tak powiedzieć. Wiadomo mały skandalik nie szkodzi nigdy... A on sam przyznał, że było głupio robić co mu kazali i ma zamiar iść własną drogą czego dowodem jest jego ostatnia piosenka "I'm Not Afraid".

fatjay

Eminem dawno temu powiedział dokładnie tak: ' I hate polished jews ' po amerykańsku oznacza ' Nienawidzę karierowiczów ', tam nie było słowa o polakach ani żydach, chyba że ktoś kształci się z google tłumacza - to powodzenia. Grupa homoseksualistów postanowiła wykorzystać brak wiedzy, naiwność, oraz głupotę naszych rodaków, by w jakiś sposób się zemścić na Em'ie za jego nienawiść do nich, zwyczajnie robiąc mu tu wrogów.

+ wiem że po 5 latach pewnie już zmądrzałeś ale niech te brednie zostaną w jakiś sposób sprostowane. :)

ocenił(a) film na 10
Stolaz

Zajebisty scenariusz i gra aktorów... Nikt by nie pasował lepiej do roli Kinga... Moze nie czaisz klimatów z ulic... Nie wiesz jacy są ludzie...Moze siedzisz na dupie i przed kompem i oglądasz tylko filmy, ale filmy trzeba odczuwac w jakis sposob ... A ten film jest ewidentnie filmem do głębszych rokminek... Home sweet home...

ocenił(a) film na 3
maxus000_2

Nie mogę się zgodzić. Dla mnie ten film to bieda z nędzą. Słabiutki scenariusz, bardzo kiepskie zdjęcia, no i nuda. Tylko za klimat daję 3/10.

Stolaz

2pac sprawdź filmy z nim

Stolaz

8 mila to dno

ocenił(a) film na 8
Stolaz

8mila była do dupy. Eminem dostał prosty scenariusz, grać samego siebie, co w tym trudnego.
Niech zagra bandytę, zobaczymy czy mu wyjdzie.

ocenił(a) film na 8
Stolaz

A tandetę to masz Polskie filmy jak i samochody.

ocenił(a) film na 8
Stolaz

Świetny film! Trzeba mieć nastrój na film w tych klimatach :) Przynajmniej w moim przypadku. Rewelacyjna gra aktorska DMX i Michaela Ealy! 8 mila nie była aż taka zła, ale też nie było to żadne arcydzieło...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones