PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153110}

Nigdylandia

Neverwas
6,9 1 877
ocen
6,9 10 1 1877
Nigdylandia
powrót do forum filmu Nigdylandia

Żywa, czysta magia

ocenił(a) film na 10

Brakuje mi słów, żeby powiedzieć wam, jak wspaniałym przeżyciem było dla mnie obejrzenie "Neverwas". Stern wyczarował prawdziwą magię, ze zwyczajnej (no może nie do końca) historii stworzył magiczną baśń pierwszorzędnej wielkości. To piękna, ciepła, wzruszająca i mądra opowieść, w której się po prostu zakochałem. Reżyser zaprosił widza, by stojąc jedną nogą "tu i teraz", otworzył się na tyle, by drugą wkroczyć do świata, jaki zazwyczaj porzucamy wraz z dorastaniem. Z radością przyjąłem to zaproszenie i zanurzyłem się całkowicie w świecie Nigdylandii. Nie mam wątpliwości, że do filmu tego jeszcze nie raz i nie dwa powrócę. A wszystko to okraszone wyśmienitą grą McKellena, Nolte, Lange i Eckharta.
Lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą zakosztować odrobiny magii.

torne

Z przyjemnością się czytało "Neverwas"...

ocenił(a) film na 8
torne

Zachęcony twoją notką sięgnąłem po ten film i nie zawiodłem się. Bardzo lubię takie nostalgiczne, magiczne i klimatyczne historie. Jeśli dodać do tego wyśmienitego jak zawsze Iana McKellena, cudne zdjęcia i piękną muzykę Glassa, to mamy film, który naprawdę warto zobaczyć... i przeżyć. Po to, by wrócić do krain baśni dzieciństwa.

ocenił(a) film na 10
snoopy

Cieszę się, że moje słowa zachęciły kogoś do obejrzenia tej wspaniałej historii.

użytkownik usunięty
torne

Zachęciły także mnie ;) Jestem pod ogromnym wrażeniem filmu. Magiczny, baśniowy, z duszą... Nie wiem czy oglądałeś, ale klimat Neverwas przywodził mi na myśl "Dużą rybę" z E. McGregorem. Także, naprawdę cudowny film, moim zdaniem. :)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10

moim też :)
pzdr.

torne

Zgodze sie z autorem tematu...zywa,czysta magia...świetne zdjęcia(kilka naprawde zapierajacych dech ujęć!!!)+Brittany Murphy...ah...

ocenił(a) film na 9
redrum_2

Prawdziwa magia. Świetny film. Gra McKellena. Hipnotyzująca muzyka Glassa. Ciekawa historia. Naprawdę świetny film.

rhys

w sumie wszystko co mogę napisać o tym filmie zostało już napisane w tym wątku - polecam z czystym sumieniem....

moonman

Całkowicie się z Wami zgadzam. Niesamowity, magiczny film.

evannell

Właśnie obejrzałam.. jestem pod wielkim wrażeniem. Piękny film, zgadzam się całkowicie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones