PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153110}

Nigdylandia

Neverwas
6,9 1 872
oceny
6,9 10 1 1872
Nigdylandia
powrót do forum filmu Nigdylandia

Dawno nie widziałem tak nudnego filmu. "Magiczną" atmosferę filmu stwarzał chyba tylko momentami zamazany obraz. Nie polecam. Jeśli ktoś szuka pięknego, magicznego filmu, polecam "Marzyciela" lub "Most do Terabithii".

Valmont

Film - bajka odpowiedni dla 10 latków. Tylko że gdzieś tak do połowy perfidnie stara się udawać skomplikowane kino psychologiczne. Lekka porażka.

Valmont

Rzeczywiście raczej średni. Zapowiadał się dobrze, ale potem nuda.

ocenił(a) film na 2
Valmont

dla mnie kompletna porażka, obejrzałam z ciekawości dla roli Aarana Eckharta i w nadziei na więcej Very Farmigi; 2 za momentami ciekawe zdjęcia; film może dla dzieci

Valmont

Bo to nie był film dla dzieci jak most do terabithi! Ten film porusza tematy radzenia sobie z trauma z dziecinstwa, a nie o bajkowy świecie i daleko mu do pięknego magicznego filmu. Ten film ma pozytywne zakończenie, co jest miłym zaskoczeniem, ponieważ od lat panuje moda na brak happy endu, co jest już nudne i fajnie jest zobaczyć w końcu, że film może dobrze się skończyć.
Ten film jest w stylu K-Pax.

Czy film jest skomplikowany? Do przeczytania tego tematu, wydawało mi się, że nie jest...

ocenił(a) film na 3
Valmont

Przez cały film czekałam,że..coś się wreszcie w nim zacznie dziać..Tacy znakomici aktorzy;chyba traktowali to jako..chałturę!Pod koniec byłam juz tak sfrustrowana mizerią tego filmu,że ..zamek w lesie-oglądałam wyłącznie jako element pracy scenografa i rekwizytora..Takie nazwiska w takim..gniocie;i jeszcze Glass!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones