PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8148}

Nikita

La Femme Nikita
7,2 25 655
ocen
7,2 10 1 25655
7,3 7
ocen krytyków
Nikita
powrót do forum filmu Nikita

LEPSZY SERIAL

użytkownik usunięty

Najpierw obejrzałam serial, a potem filmy, i byłam przerażona !!!
Obsada okropna, Bridget Fonda wyglądała jak małe dziecko gwałtownie wrzucone w świat dorosłych. Koszmar!
A wersja francuska, choć pierwowzór, ginie przy porównaniu z serialem. Może któś chce pokorespondować ze mną na ten temat, ale tak listownie bo nie mam internetu w domu ?

użytkownik usunięty

HE HE HE
Serial to chała. Dno dla małolatów z nadpobudliwością i hiperwyobraźnią. Tylko muzyka I TO CZASEM w nim była Z N O Ś N A. I tyle. Serialowa Nikita to mdła dupa. A w ogóle o czym ja mówię i z kim rozmawiam. Lepiej obejrzę po raz kolejny tę jedyną oryginalną (inne dla mne nie istnieją) NIKITĘ.

użytkownik usunięty

nikita
Uważam, że serial jest nie do przebicia... Doskonała gra aktorów, niezwykła klima w każdym odcinku. Żałuję, że nie miałem możliwości oglądać wszystkich. Poszukuję kogoś kto ma wszystkie odcinki na VHS lub płytach CD-R. Znasz kogoś takiego??? Pozdrawiam:) monet Mój tel kom. 0504435235

ocenił(a) film na 9

Jak widać nie zrozumiałaś ani serialu, ani filmu, tyle że serialu nie da się zrozumieć, jest po prostu głupi, a filmu nie zrozumiałaś, bo brak ci trzeciej cyfry przy IQ.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones