PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840078}

Nikt

Nobody
7,1 56 934
oceny
7,1 10 1 56934
7,2 28
ocen krytyków
Nikt
powrót do forum filmu Nikt

W końcu ...

ocenił(a) film na 9

Konkretny film akcji, bez zbytniej przesady, z lekkim humorem. Jakby go zrobili w latach 80-tych/90 - tych. Bardzo mi się podobał, na pewno obejrzę jeszcze nie raz, co się rzadko zdarza w przypadku tak nowych produkcji.

ocenił(a) film na 3
Angua_84

bezsensowny film, w sumie to zero fabuły wszystko wzięte z dupy. 5380765386 razy w tym filmie powinni zginac w ostatnich scenach. krew z oczu leciala jak to ogladalem

MatM95

Zdajesz sobie sprawę, że gdyby w filmach chodziło o realizm i rzeczywistość to większość z tych filmów kończyłaby się po 30 minutach? Chodzi o jatkę, frajdę i podróż głównego bohatera, który jako anioł sprawiedliwości wymierza swoją osobistą karę. Chodzi o to by widz w kinie mógł się zrelaksować w fotelu, wcinać popcorn i oglądać niczym nieskrępowaną masakrę antagonistów.

MatM95

Mam wrażenie że pozytywne opinie o tym filmie wzięły się tylko dzięki aktorowi z breaking bad, bo przecież ten film miał taki być
Ten film jest bezmózgową nawalanką których są setki albo i tysiące ale ocenione na kino klasy Z które w większości przypadków tak samo miały być głupie ale mają ocenę 3/10 bo nie ma w nim aktora z breaking bad
Da się obejrzeć

ocenił(a) film na 8
Angua_84

Też mam wrażenie że ten film jest zrobiony w starym stylu, i to na plus.

ocenił(a) film na 6
Angua_84

bez bytniej przesady?

użytkownik usunięty
Angua_84

Trójka protagonistów , gdyby walczyła w 2 wojnie światowej , dali by radę pokonać rzeszę tylko w trójkę . Wietnam też by wygrali , a tak musieli się męczyć . Przesada w tym filmie ? To prawie dokument . No i te słowa , że wrócił ich sens życia gdy wrócili do zabijania ludzi , przesłanie usa na cały świat . Głęboka fabuła dająca do myślenia i skłaniająca do refleksji . Już rozumiem czemu ludzie z wyrafinowanym gustem dają temu dziełu 9-10 . Za parędziesiąt lat ten film będzie w panteonie najwybitniejszych dzieł kinematografii . Wszystko w tym filmie ocieka realizmem .

ocenił(a) film na 7

Najważniejsze, że masz poczucie humoru :-))
Wprawdzie inne niż twórcy tego filmu i odmienne od oglądających go z przyjemnością np.mnie-nieświadomej jaki czeka mnie seans, ale zaufam "Twojemu nosowi" ;-).
Fabuła "w kij dmuchał" dla mnie (tę poważną,zapracowaną, znudzoną i zmęczoną codziennością), okazała się odprężająca a nawet wybuchowo relaksująca, bo dawka czarnego humoru, eleganckiej pedanterii głównego bohatera a wreszcie mało i średnio kalibrowanych ozdobników typowych dla kina akcji , pozwoliły przez chwilę nie skupiać się tak bardzo na rzeczywistości, której nie sposób uniknąć.
Nie miej za złe zabawy w kinie , gdzie krew się leje i wielu ginie bezimiennych bohaterów na zawsze, bo tak się złożyło, że trafiła"kosa na kamień" .. Być może..kiedyś sam(a) zrozumiesz tę ludzką przecież niezdolność do radości,pomimo spełnienia marzeń.
Uważam, że to dobry kawałek kina..i też odnoszę wrażenie, że w starym stylu(choć O tym pojęcia mieć nie mogę, z uwagi na brak doświadczenia w tym gatunku).
Pozdrawiam :-)

użytkownik usunięty
LapisLazuliLL

Jestem fanem czarnego humoru , ale nie w takiej formie . Przesada na przesadzie goni przesadę i wychodzi farsa . Oklepane motywy ( tysiące kul od ślepych Rosjan ) , scenarzysta pisał to będąc pod wpływem czego ? Nie zabraniam oczywiście innym zachwycać się tym "dziełem" . Zacytuje " Jedni sięgają po najlepsze jabłka z czubka drzewa , jednym wystarczają te średnie ze środka , ostatni zbierają zgniłki z pod drzewa i też są zachwyceni " Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 7

Być może masz rację i na pewno tak myślisz.. :-) I to jest fajne, że jesteśmy tak różni,choć tak podobni..I to jest fajne, że nasze myśli nie są wyjątkowe,choć tak czujemy.. I to ma sens, że sztuka znajduje nas w takich miejscach i czasie, że te nasze podobieństwa stają się przeciwieństwami,i się od siebie odgradzamy niewidzialną barierą hierarchiczną,emocjonalną, intelektualną..I to ma sens, że wciąż,mimo wszystko, szukamy akceptacji i podobieństw ale skupiamy się na przeciwieństwach i braku akceptacji..choć o wiele ciekawsze jest zarrzymanie się i uśmiech(nie wymuszone lecz wynikające z głębi naszych doświadczeń i przemyśleń).. I to jest fajne, że mogę swobodnie Ci o tym napisać dziś..I to jest fajne, że nie wszystko Ci napiszę...I to jest fajne, że i Ty to wiesz,choć jesteś dziś w innym miejscu i czasie. Pozdrawiam Cię serdecznie i z uśmiechem :-)

użytkownik usunięty
LapisLazuliLL

Dla odmiany sporo optymizmu , w skostniałym państwie , pełnym radykalnie myślących . Dziękuje .

ocenił(a) film na 6

Motyw z doskonale wyszkolonymi żołnierzami trzyliterowych agencji, którzy są najdoskonalszą maszynką do zabijania, aż nadto rzuca się w oczy ;-)
A i jeszcze te prostolinijne ruskie chłopaki (i hakerzy oczywiście), którzy mieli pecha i zadarli z nie tymi co trzeba.
Ale mimo wszystko, w mojej opinii, obie strony wygrały, bo po obejrzeniu tego filmu można odnieść wrażenie, że amerykanów należy się bać w takim samym stopniu, co ruskiej mafii :-)

użytkownik usunięty
GROT7X

Ja chyba przeniosłem się do innego wymiaru ? Gdzie brak sensu i realiów uchodzą za szczyty realizmu . Ci z pod trzech literek są jedynie specami od napuszczania nacjonalistów na innych , dać pieniądze i uzbroić nacjonalistów , patrzeć jak tworzy się konflikt i przejąć kontrolę . Większość ludzi fascynują krwawe igrzyska , że sensu w tym brak , nie szkodzi . Przesłanie filmu : zabijaj a wróci twój sens życia , normalne życie jest nudne . Chyba wielbiciel Mansona pisał scenariusz ? Żeby bajki "chore" porównywać do rzeczywistości ?

ocenił(a) film na 6

Ja to tak trochę z przymrożeniem oka napisałem, nie musisz brać, aż tak tego na poważnie. Ale już pal licho z tym filmem, jak sam wspomniałeś, Hutch to ekspert od brudnej roboty służb, tyle, a to czy tacy jak on w realu zabijają, czy też napuszczają jednych na drugich, to już inna historia. I absolutnie nie neguje jasnego przecież przesłania filmu, tylko tak troszkę szerzej staram się patrzeć, że z takimi jak oni lepiej, nie zadzierać...

ocenił(a) film na 10

Wzzystko spoko tylko… ten film nie mial być realistyczny. Od trochę przemodelowany John Wick. Film realistyczny jest mniej więcej w tym samym stopniu co Star Warsy, co nie przeszkadzało mi się na nim świetnie bawić. Zastanawia mnie jedno. Po co oglądałeś ten film skoro widać ze ewidentnie nie jest to gatunek filmu dla Ciebie? To trochę mi przypomina komentarze ludzi którzy poszli na Niezniszczalnych i marudzili ze strzelają i w ogóle zero realizmu:-D

użytkownik usunięty
hubson91

Thriller / Akcja lubię filmy z tych gatunków dopóki są realne . To jest fantasy , zabrakło tylko żeby mieli obcisłe trykoty i rajtuzy , film miałby tytuł Nobodyman czy inny man... Wiele osób porównywało go z Gorączką , ten drugi to nie fantasy . Super mocą głównego bohatera i jego pomocników był mega kit . Nigdzie nie czytałem , że filmy Thriller / Akcja charakteryzują się brakiem realiów i sensu .

ocenił(a) film na 10

Przecież po trailerze było widać, jaki to będzie film - John Wick w bardziej kameralnej wersji.

Jak nie lubie polskich komedii romantycznych to nie chodze na polskie komedie romantyczne:D

użytkownik usunięty
hubson91

Już nieraz pisałem , nie jestem wróżką , nie przewiduje z góry gniota . Trzeba obejrzeć żeby się przekonać .

Dobry, realistyczny film akcji.

ocenił(a) film na 7
Angua_84

Dokładnie solidne kino,rozrywkowo-wybuchowo.Dziadek najlepszy,staruszek wymiatał he he

ocenił(a) film na 7
Angua_84

https://www.youtube.com/watch?v=4LrRgHyo7ZU&t=4s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones