PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407755}
5,6 3 332
oceny
5,6 10 1 3332
Nine Dead
powrót do forum filmu Nine Dead

Obejrzałem i

ocenił(a) film na 7

podobało mi się, zwłaszcza końcówka. Która nie jest wg mnie schematyczna, bo nie wierzę, że ktoś oglądający ten film. Domyślił się, że tak się skończy. Co do gry aktorskiej, to wg mnie najlepszy był Coogan <przypominał mi trochę T Baga>. Taki typowy mroczny psychol, a już najlepsze były jego porady :) Później Melissa Joan Hart, jako Pani prawnik. No i na końcu, główny morderca <swoją drogą tego kto dodał, obsadę powinno się "udusić", jak bym zobaczył kto go gra, to nie był bym pod takim wrażeniem,jakim byłem>

Więc moja ocena 8/10 i wg mnie film dla tych, którzy lubią thrillery których opis zaczyna się od słów: "grupa ludzi"

ocenił(a) film na 3
Robert831231

to prawda zakonczenie jest nie przewidywalne ale sam film jest dziwny mogli jakis lepszy powod umieszczenia tych ludzi tam wymyslic :D.

ocenił(a) film na 7
luckygirl23

Czasem zemsta, to najlepszy powód :)

ocenił(a) film na 3
Robert831231

zemsta zemstą , ale w tym przypadku jaka to zemsta?Tzn chce powiedziec ze w tym przypadku nie ma ona sensu, gdyz jakby czlowiek tak gdybal nad skutkami swoich czynow, to kazdy by znalazl powod zemsty zeby kogos zabic;p

ocenił(a) film na 7
luckygirl23

A na Cooganie? Zaraził jego syna, więc mu się należało. Co do reszty fakt naciągane, ale zawszę znajdzie się jakiś świr.

ocenił(a) film na 7
Robert831231

I inaczej nie było by wielu filmów, o seryjnych mordercach. Którzy przeważnie w prawdziwym świecie też nie mają motywów, albo mają naciągane motywy.

ocenił(a) film na 3
Robert831231

i moze lepiej by bylo jakby nikt nie robil takich filmow;).ja bym sie wcale nie obrazila

ocenił(a) film na 3
Robert831231

to jedna osoba Coogan a co z cala reszta osob?;p.
Dlatego uwazam ze zemsta na soobach, ktorzy tez sie przyczynili do tego zdarzenia jest bez sensu.

Robert831231

Dajcie spokój, lubię filmy które zaczynają się od "grupa ludzi", ale ten to jak dla mnie porażka. Marna podróba Piły itp. Aktorsko też nie za dobrze, a ten cały Coogan próbował być jak T Bag ale niezbyt mu to wyszło. Niektóre motywy zabójcy wprost śmieszne. Końcówka też dziwna. A szkoda, bo sam pomysł na film ok, jakby pozmieniać scenariusz, dobrać inaczej aktorów. Cóż,najbardziej z tego filmu to mi się podobał plakat. 3/10 jak dla mnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones