PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=407755}
5,6 3 342
oceny
5,6 10 1 3342
Nine Dead
powrót do forum filmu Nine Dead

nie bede pisał co mnie się nie podobało dokładnie ale takiego gównianego zakończenia to ja dawno nie widziałem

ocenił(a) film na 4
SzYnA_GNT

Dokładnie! Tak jakby reżyser nie wiedział co dalej zrobić... bo chyba nie liczył na drugą część ;)

ocenił(a) film na 6
SzYnA_GNT

moze w zakonczeniu chodzilo o to ze kelley znowu ucieknie i jej sie upiecze

ocenił(a) film na 5
maciek31

Zakończenie z nienacka, jakby nagle budżetu lub chęci zabrakło.
Kelley pewnie i uciekła, ale może na chwilę, bo zgodnie z tym co porywacz mówił to wszystko zostało nagrane. W jednej ze scen widać monitor, więc pewnie i tak było.
Ja bardziej spodziewałem się tego, że Kelley wbiegnie do jednego z pokojów i tam znajdzie podłożone dowody, które wskażą na nią jako porywaczkę :-)

ocenił(a) film na 6
fear81

film był nudnawy ze wzgledu na gadanine , ale czasami był ciekawy wiec myślałem że dam 6 ale koniec zaslugiwal nawet na dwie oceny nizej ale dalem jedna ocene nizej

ocenił(a) film na 7
fear81

Nawet jeśli by nie było nagrań to i tak Kelley zostałaby oskarżona o zabójstwo ponieważ zostawiła odciski palców na dwóch pistoletach. W sumie to te nagrania stanowiłyby dla niej łagodniejszy wyrok, no bo spójrzmy: Policja wchodzi do pokoju gdzie leżą trzy trupy, a obok nich dwa pistolety, na których są odciski palców Kelley. Koleś, który ich porwał nie zostawił odcisków palców, ponieważ przez cały czas nosił rękawice. Więc jakie wnioski wyciągnie policja po zbadaniu wszystkiego i odnalezieniu reszty ciał? Że to Kelley była porywaczką i zabiła ich wszystkich, a prawdziwy porywacz był jednym z uprowadzonych. A więc:
Kelley z nagraniami: oskarżona o zabójstwo trzech osób.
Kelley bez nagrań: oskarżona o porwanie, więzienie i zabójstwo dziewięciu osób.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones