PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34372}

Ninja Scroll

Jūbee Ninpūchō
7,7 7 485
ocen
7,7 10 1 7485
7,0 3
oceny krytyków
Ninja Scroll
powrót do forum filmu Ninja Scroll

nuda w sumie. Krew sie leje, konczyny lataja ale jakos niespecjalnie to wszystko zajmujace. Co nie zmienia faktu ze obejrzec trzeba...

zulus88

też mam własnie takie odczucia. nigdy nie przepadalem za japońskimi kreskowkami (wyjatek dragon ball lubilem jak nadawali na rtl 7) ten film tez tak jakos "spłynał po mnie" ;)

ocenił(a) film na 7
Damage

nie jest zły, tylko trochę za schematyczny....

ocenił(a) film na 8
zulus88

Popieram i dodam, że kreska filmu jakoś niespecjalnie mi leży, choć oczywiście doceniam dopracowanie. No i jednak klase ten film ma. Ode mnie 8/10 (chyba ciut naciągane).

ocenił(a) film na 7
zulus88

A moim zdaniem genialna bajka anime. Wkurwia mnie w wszystkich innych wysnute historie z przeszlosci w trakcie walki itp. Tutaj Ninja jedzie jak potrafi, bez zbednego oplakiwania starych spraw. A co do kreski, to wlasnie styl rysowania mi sie bardzo podobal. Klimatyczny byl, nie to co jakies pokemony, naruto czy bleach, ze wszystko takie kolorowe i swiecace (i nie ma tego debilnego humoru i kropelek na twarzy gdy ktos sie zaskoczy, badz zawstydzi) Obok "D" najlepsze anime (jakos nie zaliczam tu np Ghost in the Shell itp. bo totalnie inna tematyka NS to fantasy, a GitS to sci-fi)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones