PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 238
ocen
6,3 10 1 18238
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Film Ninja Zabójca jest jednym z najlepszych "w swoim gatunku". Występują tam rewelacyjne walki, zarówne te z teraźniejszośći, jak i przeszłości Raina. Ilość krwi, jak w amerykańskich horrorach, ale jak dla mnie walki to coś wspaniałego. Te popisy Raina w powietrzu, spowolnione ujęcia idealnie dopasowane. 10/10

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

zgadzam sie bardzo fajny film akcji

AdamBayern01

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10. Genialne pokazy walki !!! P;)

ocenił(a) film na 7
AdamBayern01

Również lubię tego typu filmy,nie chodzi mi tylko o akcję

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
giovanni50

Świetny! Zdecydowanie moje klimaty! Do tego jeszcze obsada - Bi i Lee Joon! Polecam!

ocenił(a) film na 3
AdamBayern01

Bosze! Takiego gniota dawno nie widziałem. Film stara się na siłe być fajny, co mu średnio wychodzi.Mówicie świetne spowolnione ujęcia, nie oglądaliście chyba ,,300'', który jest sztandarowy przykładem, jak to ma wyglądać. Co do popisów w powietrzu, samej walki, czy też władania bronią, to już filmidło to zostaje zdeklasowane przez ,,Ip Mana'', ,,Przyczajonego tygrysa...'', czy też po prostu filmy z Brucem Lee (np. ,,Wejście smoka''). Aha, no i ta badziewna krew jest po prostu o kant d**y rostrzaść. Krótko mówiąc nie powinni takich filmów, jak ,,Ninja zabójca'' w ogóle robić.

ocenił(a) film na 8
Prokrastynatorrr

Genialny opis. 300 który ma z ninja tyle wspólnego co pingwin z pustynią i Przyczajony tygrys gdzie większość filmu latają. Idź teraz sobie pograj w bierki i przestań pisać takie bzdury.
Daje 9/10

ocenił(a) film na 3
SquizzI

Cóż, niestety po obejrzeniu dość sporej ilości filmów, w których zasadniczą rolę odgrywają właśnie sztuki walki, film ten nie robi na mnie żadnego pozytywnego wrażenia, jest sztuczny. Z resztą mam pewne pojęcie o ninja, gdyż obejrzałem wojowników wszechczasów. Moja ocena jest po prostu perspektywiczna, tzn. w oparciu o moją wiedzę ogólną i tą na temat filmów jestem w stanie stwierdzić, iż ten film nie posiada żadnych znamion dobrego filmu.

ocenił(a) film na 8
Prokrastynatorrr

Mam dobrą radę dla ciebie... Przestań już pisać na ten temat. Z post na post się pogrążasz. Interesuję się japonistyką od jakiś 12 lat w szczególności starożytną i tak mi się wydaję, że mało wiem, a ty po obejrzeniu jakiś tam wojowników twierdzisz, że masz pojęcie ? :) "w oparciu o moją wiedzę ogólną" jaką wiedze ?? " iż ten film nie posiada żadnych znamion dobrego filmu." jaki posiada? latający ludzie w przyczajonym tygrysie ? :D
Więc to jest twoja wiedza o ninja tak ?
Film filmem, a wiedz o ninja to drugie.

ocenił(a) film na 3
SquizzI

Jak chcesz, zachowaj swoje zdanie na ten temat. Moja ocena jest moją oceną i już.
PS: ninja o ile wiem powstali jako przeciwwaga dla samurajów, a samurajowie nie pochodzą ze starożytności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones