PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Uwielbiam tematykę Ninja, niestety na tyle obejrzanych filmów o tym profilu, żaden nie sprostał moim oczekiwaniom. Nie chodzi o ilość akcji czy jakość walk. W podobnych do tego filmach tworzy się z nich jakieś nierealne postacie, nadludzka szybkość, siła, znikanie oraz duża dawka magi i gdzieniegdzie niczym nieskrępowane latanie.Ninja to perfekcyjnie wyszkoleni zabójcy byli/są? niesamowicie sprawni fizycznie i mentalnie ale w LUDZKIM wymiarze.Jedną z najbardziej wkurzających rzeczy w takich filmach jest to że jeden Ninja kosi swoich ziomków, niemal jak zwykłych ludzi, czy ci inni Ninja podczas szkolenia dłubali w nosie i czytali romanse?. Oczywiście także wśród Ninja może pojawić się wybitny wojownik, ale nie taki co by sprostał dwom Ninja naraz, a co dopiero całemu oddziałowi. No i ciekawa rzecz chociażby na przykładzie tego filmu, w domu Miki, Raizo jakiś czas się męczy z pokonaniem jednego zabójcy, natomiast już w schronie czy dojo kosi swoich braci w kilka sekund każdego, z malutkimi wyjątkami od reguły.Czułem potencjał w tym filmie ale został spartolony głupotami i przegięciami,żal. Czy zna ktoś filmy o NORMALNYCH ninja ?!!!.

ocenił(a) film na 2
M1aro

właściwie powiedziałeś wszystko o czym myślałem. Lubię taką tematykę żeby się czasami odstresować i nie skupiać na czymś ambitnym jednak te dwa paradoksy (tj. nadludzkie moce i to, że jeden ninja potrafi rozwalić oddział innych) psują trochę zabawę

ocenił(a) film na 3
kozakao

No właśnie nie oczekuję od filmu tego typu głębokich psychologicznych rozważań, ale też nie chcę aby robił ze mnie durnia.Obserwowanie ludzi którzy nagięli ciało do swej woli jest fascynujące, ale takie głupie nierealne sztuczki psują mi całą zabawę, naprawdę szkoda, tematyka ninja jest interesująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones