PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

8/10 warto obejrzeć

ocenił(a) film na 8

Film bardzo mi się podobał. Krew trochę taka dziwna, ale to w niczym nie przeszkadzało :). Proszę nie sugerować się niską oceną, polecam miłośnikom walk.

ocenił(a) film na 7
pawey

Dokładnie , tu pawey ma racje, jezeli lubisz klimaty ninja to polubisz ten film. Dynamicznie zrobiony , pełen akcji od samego początku. polecam.

ocenił(a) film na 5
panama_

trochę niedopracowany jak dla mnie ale żeby się dowiedzieć co i jak to trzeba obejrzeć

ocenił(a) film na 4
pawey

Spodziewałem się czegoś, co mnie zaciekawi. Z wojownikami ninja ten film ma raczej niewiele wspólnego. Sceny akcji tandetne, niedoświetlone, źle skadrowane i źle zmontowane. Filmy z prób kaskaderskich, które pojawiły się w zapowiedziach wyglądały bardziej profesjonalnie i widowiskowo, nie wiem co poszło nie tak, ale operatorów i montażystów powinni byli zwolnić. Nie polecam.

pawey

Dokładnie tak. Jak dla mnie film zasługuję na wyższą notę,ale każdy ma tutaj prawo do głosu.Trochę tej krwi za dużo,no ale to nie przeszkadzało. Walki nieziemskie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones