PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

8/10

użytkownik usunięty

film nie przejdzie może do historii kinematografii jako arcydzieło, ale pewnie budżet miał skromny.
a jedno trzeba mu oddać - wojownicy ninja w filmach pojawiali się wielokrotnie ale zawsze jako ubrani w czarne piżamy lamerzy. tutaj mieliśmy ninja pokazanych tak jak się to udawalo dotąd chyba tylko w niektórych anime. bezlitośni, morderczo skuteczni, przerażający zabójcy. człowiek ginie i nie wie co go zabiło. porównać walkę z nimi można chyba tylko do bycia celem polowania filmowego predatora w trybie niewidzialności. ja tam fanem gore nie jestem a w filmie troszkę juchy za dużo jak na mój smak było ale i tak bardzo pozytywnie oceniam to dzieło. uważam że to świerze bardzo podejście do tematu ninja. których zresztą pamiętamy na pewno wszyscy ze wspomnianych w innym wątku tu hitów pokroju "amerykański ninja" "3małolatów ninja" gdzie byli chłopcami do bicia (już w wielkim białym ninja cośtam pokazali - dobre i to było^^) albo w którejśtam części taxi gdzie kilku rozwaliła jakaś blondynka ćwicząca karate w wolnych chwilach dla relaksu chyba. za samo pokazanie ninja w takim świetle w jakim pokazywani powinni być zawsze film zasługuje na wyróżnienie. a i bez tego nie odstaje poziomem od innych w gatunku. są niezłe sceny walk, scenariusz nie oskarowy ale kupki się trzyma z grubsza i nie puszcza, film dostarcza dużo rozrywki - czego więcej chcieć?

Film dobry 7/10, oglądałem go tylko dlatego, że gra tam znana z Piratów z Karaibów Naomie Harris. Dało się słyszeć jej charakterystyczny głos. Wracając do filmu, to jak dla mnie trochę za dużo krwi, tryskała na wszystkie strony, ale fabuła ok.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones