PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 239
ocen
6,3 10 1 18239
3,5 2
oceny krytyków
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Miał być fajny film o Ninja, nieźle się zapowiadał, a tu taka klapa... Bardzo się rozczarowałem, szczególnie Rainem. Myślałem że ta gwiazdka pop umie chociaż grać, a jednak kompletnie nie umie. Poza tym scenariusz naprawdę do bani. Sceny walki niby ciekawe, ale dużo przesadzone. Twórcy wyraźnie inspirowali się filmem "300" Zacka Snydera, tylko że tutaj to wyglądało trochę kiczowato, szczególnie jak Raizo walczył ze swoim bratem i ojcem.

ocenił(a) film na 3
Cryworld

Ogólnie nie wiem po co wsadzali tam babkę. Nie wiem do czego im była ona i jakże szybko między nimi zaiskrzyło:D Walki przesadzone ale faktycznie ciekawe. Gra aktorska na niskim poziomie nie mówiąc już o scenariuszu;/

ocenił(a) film na 7
LaraNotsil

Nie no nie przesadzajcie film nie był taki zły, może i faktycznie dużo jak na tą tematykę krwi ale...... zawiedziony nie byłem być może dlatego że teraz już nie robią takich filmów.

ocenił(a) film na 3
kony_g

Nie no nie przesadzaj film nie był taki dobry... i co tak do usranej śmierci bo mam inne zdanie niż Ty?

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Film faktycznie kiepski...aczkolwiek nie powiedziałabym, że Rain "kompletnie nie umie grać"(a przynajmniej nie oceniałabym po tym filmie). Może i tutaj nie pokazał za wiele z racji, że gra w języku angielskim i jest dość... sztywny(?) Jednak jego grę w rodzimych produkcjach("I'm Cyborg but it's OK", "Full House" czy "A Love to Kill") można ocenić jako bardzo dobrą. Ja osobiście uwielbiam jego mimikę.

ocenił(a) film na 3

Mowa o tym filmie a nie o całokształcie dokonań jakiegokolwiek aktora:D Tak, zeby nie była jakichś nieścisłości:D

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Chodziło mi o zdanie Cryworld'a "Myślałem że ta gwiazdka pop umie chociaż grać, a jednak kompletnie nie umie." które raczej odnosi się do ogólnej gry aktorskiej...:P fakt faktem nie to "odpowiedz" nacisnęłam..

ocenił(a) film na 2
Cryworld

Zgadzam się - film jest bardzo słaby. Moim zdaniem nawet sceny walki nie były ciekawe (ostatnia "na przyśpieszeniu" wręcz tragiczna). Przy taki montażu, to i Jack Nicholson mógłby zostać zwinnym ninją.

A tak w ogóle, to (SPOILER) skoro Mika włożyła nadajnik do brzucha Raizo, to ciekawe dlaczego policja przyjechała do niej do mieszkania a nie podążyła od razu za głównym bohaterem. :)

ocenił(a) film na 8
Cryworld

Film był bardz dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones