PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Chodź od premiery filmu minęły już 3 lata, poruszam tą kwestię, poniewaz nie moge zrozumieć tych kiepskich opinii użytkowników;-( Fim ten osobiście widziałem ponad 4 razy i uważam, że zasługuje na ptzynajmniej 8+. Świetne sceny walki, dość prosta fabuła, a za tym łatwy odbiór, dobra gra akorska (szczególnie Rain). troche ta sztuczna krew nie do końca mi pasowała, ale było ok. No i jeszcze raz, po prostu genialne sceny walk i ujęcia. Super Super Super!!! Oby więcej takich filmów,
pozdro

ExtremeSpeedDK

Cóż... jak już zaznaczyłeś: prosta fabułą, łatwy odbiór. Jeżeli ktoś chce od filmu czegoś więcej niż pomachania mieczem przed nosem to film może wydawać się zbyt mało ambitny. Sam filmu nie oglądałem.

ocenił(a) film na 6
rafal09pl

rafal09pl a jeżeli film ma w tytule Ninja to czego spodziewasz się jak nie machania mieczem?

ocenił(a) film na 3
ExtremeSpeedDK

kicz wyprany z jakichkolwiek emocji, tylko nie pisz że jest emocjonujący

ocenił(a) film na 8
ExtremeSpeedDK

Film może sprostać oczekiwaniom - zależy czego widz oczekuje. Ja chętnie powrócę do tego filmu jeśli będę miał ochotę na lżejsze kino. Reżyser odwalił kawał dobrej roboty, naprawdę. Choć film nie jest w moim guście to całkiem mi się podobał i może nawet obejrzę więcej filmów z tego gatunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones