PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Ok, nie chcą moich pieniędzy za bilet, to nie będę się narzucał.

użytkownik usunięty

Jednak bardziej dwa miesiące. Coś z tymi datami nie halo, IMDb podaje:

Release Date:25 November 2009

Ale dwa miesiące poślizgu to i tak więcej niż mogę tolerować.

wg kogoś z wyższą posadą niż my wydało się, że Polaków nie bardzo zainteresuje film z Azjatą w roli głównej. A jednak...

ocenił(a) film na 10
dancewithangel

nie z Azjatą - z Rainem! (sorki musialam, takie zboczenie)

oracle777

a Rain to Afroamerykanin?



loc_dog

LOL
Jak mniemam @dancewithangel miała na myśli to, że wszystkie Polki pójdą na NA nie z uwagi na fakt, że w roli głównej jest Azjata tylko nie kto inny jak RAAAAAIN!!!!(quoting Colbert XDDD) A tego faceta nie można porównywać z jakimkolwiek Azjatą...

Rita_9

max tydzien mógłbym poczekac po swiatowej ale 2 miechy to juz gruba przesada!

Rita_9

Mnie się Rain tam nie podoba, aph XD *no jasne jasne, mówi tak, a i tak powie co innego po filmie*

Rita_9

chodziło mi o to, iż "mądrzy ludzie" zarządzający kinami w Polsce nie przypuszczają, że którakolwiek Polka jest w stanie znać Jung Ji-Hoon'a... A jednak! I ja też Go lubię! :P

Rita_9

chodziło mi o to, iż "mądrzy ludzie" zarządzający kinami w Polsce nie przypuszczają, że którakolwiek Polka jest w stanie znać Jung Ji-Hoon'a... A jednak! I ja też Go lubię! :P

I racja. Nie chcą i moich najwyraźniej, bo chęć pójścia do kina już mi minęła tak samo jak zakup "Kochaj i tańcz" na DVD. Nie kupiłem bo kpiny sobie zrobili z datą premiery. Menadżerowie i specjaliści ds. marketingu chyba jeszcze nie wiedzą, że w Polsce to już po europejsku się myśli i, że filmy chce się oglądać szybko, bo później mija na nie chęć. Byłem w kinie na Kochaj i... zamierzałem kupić, ale po 3 miechach od kinowej premiery zapomniałem o tym filmie i wydałem pieniądze na coś innego. Tu z kolei (Ninja) wolałem obejrzeć szybciej niż czekać na premierę kinową. Niestety nie należę do cierpliwych

użytkownik usunięty
daniel_r78

"Byłem w kinie na Kochaj i... zamierzałem kupić, ale po 3 miechach od kinowej premiery zapomniałem o tym filmie i wydałem pieniądze na coś innego."

Już kij z tym że Kochaj i tancz ci się podobało, kij z tym, że to chciałeś kupić, masz prawo :P Ale 3 miesiące po premierze kinowej to jest bardzo szybko jak na premierę DVD i mało który film tak szybko mozna dostać.

użytkownik usunięty

pS chyba że polskie zwykl wychodzą szybciej, nie wiem, bo na współczesną polską kinematografię szkoda mi nie tylko pieniędzy ale nawet czasu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones