PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 237
ocen
6,3 10 1 18237
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Trzymać się zdala

ocenił(a) film na 1

Film to kompletne nieporozumienie nota 2/10 dostaje punkt za dużo pięknych podskoków. Nie dość że nudny to jeszcze beznadziejna fabuła.

daroviper

Trzymać się z dala to chyba od ciebie i tobie podobnym ciotą

ocenił(a) film na 8
chemik644

Mi się film podobał.... Walki były bardzo interesujące, fabuła nie była wcale zła... Retrospekcje były dobrym dopełnieniem filmu tak jak muzyka. Ja jestem zadowolona i się nie zawiodłam... To chyba jak dotąd najlepszy film o ninjach jaki oglądałam! Napewno plus dla Miki! Świetnie zagrała. Dla Rain'a za sprawność fizyczną xd Ja film polecam.
Pozdrawiam;)

daroviper

Popieram autora. Niedługo będzie można zobaczyć w sieci humorystyczną 'recenzję' tego filmu.

ocenił(a) film na 4
daroviper

niestety oglądałem ten film nie i pusze stwierdzić że film to porażka miał jakieś fajnie sceny i ale fabuła to dno w skrócie o treści filmy :D porywają dzieci szkolą jako zabójców że by zbierali haracz jeden z nich ma inne plany odwraca się o nich i robi swoją krucjatę zabija wszystkich i przeżywa :D oklepane :D i nudne fakt dużo krwi i jakieś sztuki walki ale film jest słaby dla tego daje mu tylko albo aż 4/10 fakt o gustach się nie rozmawia ale to moje subiektywne zdanie. Co do odpowiedzi chemik644 to nie będę się zniżał do jego poziomu !!

użytkownik usunięty
daroviper

Dla mnie naciągane 4/10... Scenariusz był baaardzo słaby, średnie efekty specjalne.. Fakt faktem plusów można się doszukać- całkiem niezłe sceny walki(gdyby tylko nie były zepsute hektolitrami komputerowej krwi bo "na surowo" zdecydowanie lepiej to wygląda).. no i Rain- co prawda roli nie miał jakieś specjalnej, a tu zagrał dość średnio(niestety mimo, że jest świetnym aktorem nie ma swobody gdy gra w języku angielskim) ale chłopak wycierpiał dla tego filmu i się napracował więc docenić trzeba... (swoją drogą opłaciło mu się chyba)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones