PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473756}

Ninja zabójca

Ninja Assassin
6,3 18 238
ocen
6,3 10 1 18238
Ninja zabójca
powrót do forum filmu Ninja zabójca

Od pierwszych minut wiedziałem, że będę tym filmem zachwycony i tak też się stało. Właśnie tak
powinno się kręcić kino akcji. Świetne choreografie scen walki, bardzo efektowne sceny gore
(właśnie tak powinna wyglądać krew zrobiona przez CGI!), brak zbędnych przestojów, ciągłe
napięcie i akcja. Fabułę można by było trochę dopracować, ale nie ona jest tu najważniejsza. Ten
film to totalny odjazd i jest znacznie lepszy niż się spodziewałem.

ocenił(a) film na 10
Malignus

U mnie 10/10 - walki, popisy kaskaderskie idealne. Oby więcej takich filmów, jak mówisz :)

ocenił(a) film na 3
Malignus

Jak dla mnie choreografia jest żałosna. Nie ubliżam umiejętnościom aktora bo są imponujące, ale to co pokazali to takie jedno, wielkie "fiu bździu" z badylami i każdym możliwym sprzętem. Przyśpieszone komputerowo, przesadzone i za dużo aż do zwymiotowania. Piękną choreografię walk mają filmy jak "Blood and Bone" lub choćby i "300" (choć to inny klimat). Można się w tych scenach walk rozsmakować i przede wszystkim cokolwiek zaobserwować. A tutaj ? Jedna wielka papka nawet nie widać co robią takie to sztuczne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones