PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112315}

Niszczyciele

The Annihilators
5,3 95
ocen
5,3 10 1 95
Niszczyciele
powrót do forum filmu Niszczyciele

Film był dokładnie taki jaki spodziewałem się zobaczyć. Durnowata, nielogiczna fabuła, schematy tak utarte że mimo drzemki 45 min w trakcie projekcji i tak każdy wie o co chodzi...no ale jednak odrobina nostalgii za czasami pirackich VHS-ów z bazarów, nie pozwala mi wyrzucić tego filmu na śmietnik....historii oczywiście:)

dr_E__Brown

połowiczne ocena filmu, to przecież kino klasy B, takie wtedy filmy kręcili, trzeba wczuć się w atmosferę lat 80 tych, z uwagi na 'szacowny" wiek oglądam takie pozycje jako echo tamtych czasów

dr_E__Brown

Ale 20 lat temu to oglądałeś z zapartym tchem :]

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

era,,Elgazu,, to nie era pirackich vhsów

ocenił(a) film na 5

przełom lat 80-90 tych to nie era pirackich vhsów? a niby kiedy? ;P

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

przełom lat 80-90 tych to era pirackich vhsów,ale nie czas vhsów orginalnych
Niszczyciele byli legalnie wydani przez Elgaz (Studio ARE)

ocenił(a) film na 5

no pewnie że film był legalnie wydany tylko ze poźniej jeden szczesliwy posiadacz "oriona" spotkał się z innym posiadaczem "Sanyo" czy też innego czterogłowicowego potwora i już film rozchodził sie w dziesiatkach dodatkowych kopii na stadionach i bazarkach ;-)

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

no tak, ale tru piracki vhs, to pirat z lektorem od MAREK W Garażu international

użytkownik usunięty
dr_E__Brown

a co do jakosci technicznej filmu, znalazłem film w dvdripie na ch......omiku ,,customvhs,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones