PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=722202}
6,7 21 052
oceny
6,7 10 1 21052
No Escape
powrót do forum filmu No Escape

Beczka miodu: Akcja rozpoczyna się w 5tej minucie, a kończy 7 minut przez napisami. Czego tu nie ma! I zwykły nieznajomy nie będący zwykłym nieznajomym, i taksówkarz w służbie wywiadu, maczety, karabiny, czołgi i śmigłowce. Wybuchy w nocy, eksplozje za dnia, morderstwa, samobójstwa i wietnamska armia na deser. Jak tylko zobaczyłem Wilsona "omajgad, znów jakieś polowanie na druhny będzie", ale chłop dał radę. James Bond był tylko jego pomocnikiem :-) Bardzo, bardzo fajne kino.

Trochę dziegciu: wiem że taki klimat, ale ileż razy coś musi się udawać w ostatniej chwili. W ostatniej chwili skacze, w ostatniej chwili przychodzi odsiecz a łódka płynie z idealną prędkością. Wokół trup ściele się gęsto, a facet nawet z własnej egzekucji wychodzi bez większego szwanku.

Ale co tam, wiadomo że w USA każdy inżynier zza biurka to urodzony komandos :-)

ocenił(a) film na 7
zmechu

Dobry opis, dowcipne podsumowanie ;-) !

jjarek_filmweb

Te podsumowanie ściągnął z youtuba :). Pod którymś z trailerów napisał to ktoś po angielsku ;).

ocenił(a) film na 7
LeoMessi86

A to cwaniak, myślałem że taki mądry sam z siebie ;-)

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

Nie ma to jak pisać po trzech latach :) Ale dopiero teraz zauważyłem odpowiedzi i spieszę z wyjaśnieniem, że nic nie ściągnąłem, nic nie kopiowałem a potencjalna zbieżność myśli jest przypadkowa. Tak że proszę nie insynuować wtórności :)

zmechu

Nie to żebym się czepiał ale akcja tak naprawdę zaczyna się od 22 minuty.

universum

W momencie gdy Owen Wilson jako Jack Dwyer wychodzi po gazetę i trafia w sam środek walki między tłumem a wojskiem czy policją.

ocenił(a) film na 8
universum

pierwsze strzały słychać w 3:10, pierwsze trupy 3:28, a 3:52... mocna scena :-)

zmechu

Zgadzam się z mocną sceną ale dla mnie tak naprawdę to akcja zaczyna się tak jak napisałem,oczywiście szanuję Twoje zdanie bo każdy ma inny pogląd , gust itp.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
universum

Tak było.

ocenił(a) film na 8
zmechu

Pan "Półotwarte Usta" i zrobiłem grymas który świadczył ontym że nie wierze w ten film , ale o diwo Wilson dobrze obsadzony, plus Brosnan.
Napięcie cały film, to lubię. Trochę wkurzyly mnie sceny z dzieckiem zmuszanym przez rebelianta do celowania w ojca z pistoletem przy głowie.
Wiem realizm i brutalna prawda ale nie popierał takich scen.

ocenił(a) film na 9
zmechu

Zastanawia mnie tylko dlaczego taka słaba ocena na filmwebie...Komuś się nie podobał?

ocenił(a) film na 7
KopaWUszi

Mnie się podobał,mojej żonie też,ale rewelacyjny nie był....

jacpod

był właśnie. Dawno mnie tak żaden film w fotel nie wgniatał. Aż żałuję że przegapiłem go w kinie :(

zmechu

kiedy ten film wyjdzie z lektorem ??

ocenił(a) film na 9
seanknw

na hbo już jest dostępny :)

ocenił(a) film na 9
zmechu

Fajnie to ziomek opisałeś :D,również uważam że film jest świetny.Był trochę mało realny ale w końcu to nie był gatunek dokumentalny,tylko akcji.Fajnie było zobaczyć Owena w innej roli niż komediowa,z Bonda zrobili tylko supermana ale wyszło to na duży plus ;).Daje 9 i spokojnie polecam.

ocenił(a) film na 8
zmechu

Potwierdzam opinię autora. Dobry film sensacyjny. Całkiem realistyczny jak na amerykański film

ocenił(a) film na 7
zmechu

Wiem, że to po 8 latach, ale też coś dodam...
SPOILER:

Gdy zaczyna się jatka, w około 39 minucie, żółtek napiernicza z helikoptera używając Kałacha i bez zmiany magazynka (który w owej broni ma standardowo 30 naboi) wystrzelił dobrze ponad 100:-) Oczywiście facet w żółtej/beżowej koszuli dostał postrzał W PŁUCO i jeszcze krzyknął "uła!":-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones