PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205546}

Noc kawalerów

Bachelor Party Vegas
6,1 7 711
ocen
6,1 10 1 7711
Noc kawalerów
powrót do forum filmu Noc kawalerów

TEN FILM TO ....

ocenił(a) film na 6

... niezły film.
Na początku jak każdy film tego typu, potem w środku filmy wg. mnie leci nuda, zaczyna sie robić dziwnie i wkurzająco, ale KONIEC tego filmy sprawia że cały film nabiera sensu, nawet jeśli w połowie się nie podoba, to warto dokończyć ten film.

Hidekiryu

Ja również dotrwałem do końca bo coś mi nie pasowało w połowie i chciałem się dowiedzieć czy to aby nie jest mistyfikacja.

ocenił(a) film na 2
Hidekiryu

ten film to straszny syf, ani jednego śmiesznego momentu; strata czasu, żałuję że oglądałem

magikaok44

"Oj tam, oj tam" Nie przesadzaj i nie żałuj. Nie było tak źle. Nie jest to super komedia, tylko taka trochę zabawna historyjka. Wiem że to jest niemożliwe do zrealizowania w realu, ale to jest kino, i tutaj wszystko jest możliwe. Trzeba mieć dystans do kina i traktować go jako rozrywkę.

ocenił(a) film na 2
Burmistrz

To nie jest kwestia dystansu. Gdybym owego nie posiadał, nie oglądałbym filmów Davida Lyncha, a uwielbiam jego dzieła. Po prostu w tym filmie został pokazany typ humoru, którego ja nie preferuję. Ta komedia jest właśnie bardzo realna, humor w niej przedstawiony jest mdły, jak dla mnie za lekki, skierowany do dziewczyn z dobrych domów lub pensjonariuszy domów starców. Dla uwidocznienia preferowanego przeze mnie typu komedii podam tylko takie tytuły jak ,,Straszny film", ,,Borat", ,,Bruno", ,,Another Gay Movie", ,,Sex drive", ,,Eurotrip". Lubię komedie, które są kontrowersyjne i łamią tabu, a nie takie w których aktorzy śmieją się z własnych nieśmiesznych żartów.

magikaok44

Zgodzę się na "Straszny film" i "Eurotrip", dla mnie też bardzo śmieszne. Z kolei "Borat " nie był już taki, (jak dla mnie), był trochę słabszy, (ale to nie powód abym nazywał go syfem). Trzech pozostałych jeszcze nie widziałem, ale postaram się nadrobić zaległości. W poprzednim wpisie cyt. : " Wiem że to jest niemożliwe do zrealizowania w realu" miałem na myśli, że nie stać byłoby kolesi aby zrobili taki kosztowny wieczór Nathanowi. Dobra, bo zaczynam "spoilerować".
Ps/ oglądałeś :"Nie zadzieraj z fryzjerem" ? Trochę podobny do "Borata"

ocenił(a) film na 2
Burmistrz

Oglądałem. Miejscami niezły, szczególnie gra kotem w piłkę:) Ogólnie lubię filmy z Sandlerem. Jak dla mnie najlepsze były ,,wykiwać klawisza" oraz ,,farciarz gilmore". Niezły był też ,,Billy Madison".

ocenił(a) film na 2
magikaok44

Od pierwszej przypałowej sceny byłem pewien, że to mistyfikacja, a film sam w sobie nudnyyyyyyyy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones