PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205546}

Noc kawalerów

Bachelor Party Vegas
6,1 7 711
ocen
6,1 10 1 7711
Noc kawalerów
powrót do forum filmu Noc kawalerów

Aktorzy nie śmieszni, dowcipy i sytuacje również. Totalna poracha!

użytkownik usunięty
Szejku

Ludziom wyrażającym się o czymkolwiek "Totalna poracha!" powinno się odebrać możliwość oceniania i krytykowania.

Ludziom którzy "To Tylko seks" oceniają na 7/10 a Kill Bill na 3/10 powinno się odebrać możliwość oddychania.

użytkownik usunięty
Szejku

Doceniam ciętą odpowiedź, ale Kill Bill i wyżej niż 3/10 ? Film ma naprawdę wiele walorów estetycznych, ale nie należy do najlepszych produkcji Tarantino. Pomijając kwestie rozlewu krwi, niektóre sceny są przedłużane i nudne. "To tylko seks" to sympatyczna, miła, śmieszna i pozwalająca na chwilowy relaks mózgu komedia (czyli spełnia wszystkie kryteria gatunku), stąd moja ocena.

Nie do tych filmów przeznaczone jest to forum, więc trzy grosze ode mnie nt "Nocy kawalerów" - humor nie najwyższych lotów, dużo nagości i sytuacji czasem dość obrzydliwych. Film składa się na szereg utartych schematów, nie ma w nim absolutnie nic nowatorskiego, jeden z tych, które są "tak głupie, że aż śmieszne".

Tłumacz się dalej, to na nic przy tak oczywistych sprawach.

No właśnie on nie jest śmieszny wcale. Lubię głupie komedie, ale to to po prostu "totalna poracha". :)

ocenił(a) film na 1
Szejku

Ten film to idealna definicja dna.

ocenił(a) film na 4
Szejku

oglądałem wczoraj ze znajomymi, czułem niezręczną zamułę, parę razy się uśmiechneliśmy ale chyba tak na siłę

ocenił(a) film na 4
nillvo

To i ja się wypowiem, bo wczoraj oglądałam. Będzie też SPOILER. Film mnie trochę "dobił", było w nim za dużo obleśnych momentów (inaczej nie umiem tego nazwać), sceny w limuzynie z tańczącym gej-szoferem były straszne, ohydne, wulgarne, zupełnie pozbawione smaku. Wtedy zaczęłam się zastanawiać czy nie przełączyć na coś innego. Jednak wytrwałam. Gdy dotarłam do sceny z Panią Elvis i makaronem, dotarło do mnie, że te wszystkie akcje to fake, tak jak w filmie "Gra" z Duglasem. Zero elementu zaskoczenia. W sumie to film oglądałam tylko dlatego, bo liczyłam że główny bohater będzie miał jakąś gorąco scenę. Kurcze, muszę zmienić ocenę. będzie jednak 4

Szejku

100% racji

Ahmed_1

Ludzie jak takie gówno uzyskało ocenę powyżej "6"? Ani to zabawne, ani interesujące, ani tym bardziej śmieszne...

ocenił(a) film na 1
Szejku

wlasnie leci na polsacie. dobrze ze telewizja nie przekazuje zapachow, bo to gówno!!!!

ocenił(a) film na 3
topksero

i do tego obleśne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones