PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=205546}

Noc kawalerów

Bachelor Party Vegas
6,1 7 711
ocen
6,1 10 1 7711
Noc kawalerów
powrót do forum filmu Noc kawalerów
użytkownik usunięty
sisinior1987

No właśnie do połowy filmu jest dobrze, zabawnie, a nawet obrzydliwie śmiesznie (akcje w limuzynie ze striptizerką i kierowcą czy w samolocie z babcią), później obraz jedzie mocno w dół. Można się łatwo domyśleć o co w tym wszystkim chodzi, bo ilość nonsensownych sytuacji przekracza jakiekolwiek normy. Nie nastawiałem się na nic, choć pierwszą połowę filmu oglądało się bardzo przyjemnie (no może poza w/w akcjami w limo) i z tego względu jestem zawiedziony całością. Dla mnie 4/10. Obejrzeć można, ale można znaleźć sporo lepszych głupawych komedyjek amerykańskich od "Nocy kawalerów".

ocenił(a) film na 7

mi osobiście się podobał Kac Vegas to to nie jest ale i tak nieźle. Wracając do twojego postu napisz jakieś tytuły które byś polecił do obejrzenia według ciebie leprze pd tego filmu

użytkownik usunięty
tomek_okon

Nie gwarantuję, że przypadną Ci do gustu, ale polecałbym np. "Bejzbolokosz", Grandma's Son", "40-letni prawiczek", "Peanapple express", "Ali G in da House" + "Borat" ("Bruno" niestety nie polecam), "Kac Vegas", "White chicks", "Girl next door" (komedia, nie dramat-thriller), "Role models", "Supersamiec", "Nagi peryskop", parodie typu "Naga broń", "Fatal instinct", "Date movie", "Superhero movie", etc. (choć też nie wszystko z tematu "movie"), większość filmów z Adamem Sandlerem czy Robem Schneiderem (kumplują się i grają 'wzajemnie' w swoich filmach) i Bóg wie co jeszcze (to nie tytuł - więcej grzechów po prostu nie pamiętam albo nie chę pamiętać;-))
Pozdro

ocenił(a) film na 7

większość z tych filmów widzialne i powiem ci że najbardziej z tego podobało mi się "Dziewczyna z sąsiedztwa" potem niezłe były też "Boski chillout" , "Babci synek" i "Komedia romantyczna" filmy z Sandlerem najlepsza według mnie to "Wykiwać klawisza" co szczerze polecam prócz tego "wiosła w dłoń" jak jeszcze coś sobie przypomnę to też dopisze

ocenił(a) film na 6
sisinior1987

Hehe, jeśli to zakończenie to wg Ciebie 10/10, to ile trzeba by dać za końcówkę takim filmom jak "Szósty Zmysł", "Skazani na Shawshank", "Inni", "Remember Me", "Impostor", "Kontakt", "Słaby punkt", "Kocha...nie kocha", itp.
W Nocy Kawalerów im dalej, tym robi się bardziej absurdalnie i nie sposób nie zgadnąć, jak to się skończy.
Za to przewidzenie końcówki np w Remember Me albo w Kontakcie jest po prostu niemożliwe. Chyba, że fuksem :)

sisinior1987

Jak dla mnie ten film to dno...

sisinior1987

super pomysł an noc kawalerska :)

ocenił(a) film na 8
sisinior1987

zgadzam sie...) końcówka powala, bo bardzo rzadko takie zakończenia spotkać zwłaszcza w tego typu gatunkach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones