PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458791}

Noc w muzeum 2

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
6,3 76 968
ocen
6,3 10 1 76968
4,3 9
ocen krytyków
Noc w muzeum 2
powrót do forum filmu Noc w muzeum 2

Kilka niedociągnięć

użytkownik usunięty

Skoro w jedynce jedna z figur została przecięta na pół i nic nie czuła, do zdziwiło mnie dlaczego w
cz.2 figury, dźgane w stopy skakały z bólu. Albo figurka zamknięta w klepsydrze miała się udusić...

Mimo to film mi się podobał, fajne kino familijne. Jednak jedynka znacznie lepsza, druga część nie
miała już tego klimatu.

użytkownik usunięty

Oczywiście wiem, że ten fragment miał wzbudzić śmiech, więc może marudzę...:D

Spoko, mnie też przeszło to przez myśl. Albo fakt, że figura Custera była obarczona historycznym brzemieniem tego bohatera (Custer poprowadził na śmierć ponad 200 żołnierzy), a przecież nie mogła ona pamiętać tamtych wydarzeń, skoro powstała jako figura właśnie.

ocenił(a) film na 6

Filmik dobry. A co do niedociągnięć to zauważyłem naprawdę dosyć duże - skoro eksponaty ożywały tylko przy tablicy, to w jaki sposób Amelia Earhart wróciła z Nowego Jorku do Waszyngtonu??? Przecież Larry wziął tablicę do Muzeum historii naturalnej.

the undertaker

Eksponaty z MHN latały sobie po mieście w pierwszej części będąc z dala od tablicy. Prawdobodobnie eksponaty ożywają w określonej odległości od tablicy i żyją aż do świtu.

ocenił(a) film na 7

Jedyne - WIELKIE- niedociągnięcie- co robiła cały czas ochrona muzeum...

użytkownik usunięty
zsamot

i gdzie byli ludzie przed świtem w Nowym Jorku... wszyscy spali? 8 milionów ludzi? :)))
a tak na poważnie, oglądałem właśnie z 7-letnią córką, dobrze się bawiła i to jest najważniejsze :P

Jak podrośnie to zrobi faceplama oglądając ten film:)

użytkownik usunięty
piczympoom

może wtedy będzie ze swoją córką oglądać... siódmą część ;)

Wątpię, że czwartą zrobią:)

zsamot

Żadnych kamer, żadnych alarmów, żadnego syfu pozostałego po eksponatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones