PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458791}

Noc w muzeum 2

Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
6,3 76 994
oceny
6,3 10 1 76994
4,3 9
ocen krytyków
Noc w muzeum 2
powrót do forum filmu Noc w muzeum 2

ocena tego filmu wprost idealnie oddaje procentowy udzial idiotow w naszym spoleczenstwie...
Ludzie czy wy jestescie odrealnieni, psychiczni, tak masakrycznie tepi czy po prostu wam zdolnosc czytania (ogladania) ze zrozumieniem odebralo... JAKIE teksty, JAKIE lepsze niz 1 czesc, JAKI humor, JAKIE wspaniale postaci... 1 czesc to byl film stanowiacy naprawde dobra komedie, ciekawy pomysl, dobra obsada, ogladalo sie go bardzo dobrze (doslownie, ocena - 8). Co do czesci, ktorej ten koment wlasnie dotyczy (lub ma dotyczyc, bom swiezo po seansie i tak mi zal moich 9 zl ze nie wiem czy przeboleje do jesieni...), Stiller ponoc po dostaniu telefonu od tworcow, ad stworzenia 2iej czesci, powiedzial, ze zagra tylko jesli zapewnia go ze poziom bedzie wyzszy niz czesci 1ej... Niestety, po narobieniu takich nadziei, wyprodukowano twor, ktory smieszy (i to w sposob naciagany, wszak glupio nie zasmiac sie na komedii choc razu...) doslownie raz, w porywach do (AZ!) dwoch... Film moze sie podobac tepakom, owszem, "wspaniale teksty do zapamietania, wspanialy humor dla calej rodziny", taa - owszem, jesli wasze dzieci chodza do szkoly specjalnej a wy sprzatacie kible na dworcu, tepota tego filmu z pewnoscia wam odpowie kochane tepaki, ktore zawyzaja oceny takim filmom jak ten, przez co czlowiek nie ma mozliwosci zweryfikowania czy tak naprawde warto na ten film isc... Gdyby to spoleczenstwo myslalo, gdyby sie szanowalo, to srednia nie powinna przekraczac 4.0 a w komentarzach winny widniec ostrzezenia pisane caps lockiem... tyle ode mnie, bo co pisac, skoro grubo ponad 80% "widzow" to matoly i byl to wszak cudny, pelen humoru film :) HA HA HA, a nie... bylo ino jedno HA przez 2 h, sorka ;) bez pozdro...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones