PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264735}

Noc w muzeum

Night at the Museum
6,4 149 280
ocen
6,4 10 1 149280
5,2 13
ocen krytyków
Noc w muzeum
powrót do forum filmu Noc w muzeum

Co prawda polski dubbing w tak całkowicie amerykańskim filmie zgrzyta jak nieoszlifowany piasek między zębami, to trzeba przyznać, że niektórych fraz (zwłaszcza tej z tytułu wątku), zrozumiałych tylko dla Polaków, brakować będzie w wersji oryginalnej...

Ogólnie film średni, niezbyt udana powtórka z "Jumanji"; może trochę świeższa i - momentami - nieco zabawniejsza, ale to zamało na dobry film.

B__Belweder

Najlepsza była głowa,fajne balony robiła i fajnie mówiła bo dziam dziam to podstawa :D

ocenił(a) film na 10
B__Belweder

Nie masz racji. Film jest super i kropka!!!

B__Belweder

hahhahahahahhahahh, film byl super a dziamdziam gadu gadu jeszcze lepsze ;0







oglądalem to wjakims 2006\7

ocenił(a) film na 9
oskarek104

Tak, ta fraza jest chyba najśmieszniejszym akcentem polskiego dubbingu w tym filmie - dosłownie poziomem zrównuje się z "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra" :D

ocenił(a) film na 6
B__Belweder

Hm...nieoszlifowany.A jak zgrzyta oszlifowany piasek?

ocenił(a) film na 10
B__Belweder

dobrześ napisał o trudnościach przekładu...ale się starają..."Może i tyci, ale w piersiach serca jak Tatry...posługując się metaforą..." Mnie się podoba...:)

ocenił(a) film na 8
B__Belweder

Dobry film, a dziam dziam był najlepszy. Po prostu boki zrywać. Oprócz niego świetny był dinozaur Reksiu, ten kowboj, co grał go Owen Wilson i jaskiniowcy. Zresztą nie ma co narzekać. A "Jumanji" też oglądałam i nie mogę nic mu zarzucić. Może inni by mogli ale mi po prostu takie kino odpowiada. :):):):)

daria111

,,mój dziam dziam gadu gadu '' posąg wielkanocny na prezydenta !

dawidking2

fajna komedyjka:) ale Jumanji lepsza;)

ocenił(a) film na 10
Pawlovsky

A ja zdecydowanie wolę Noc w muzeum, bo jest zabawne. A Jumanji nudnawe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!

tolkien236

Po co tyle wykrzykników?:) wystarczy 1:) albo żaden:)

ocenił(a) film na 10
Pawlovsky

:) Po to, żeby podkreślić, że NUDNAWE :) i lubię wykrzykniki ;)))

tolkien236

Dla ciebie nudne, dla mnie fajne:) każdy ma inny gust:)

ocenił(a) film na 10
Pawlovsky

Nie nudne lecz nudnawe - czasami :) pewnie, że każdy ma inny, gdyby wszyscy mieli taki sam, to byłoby nuuudno :)

Pawlovsky

Oba uwielbiam.

dawidking2

Chciałem obejrzeć, słowo. To miał być trochę klaustrofobiczny Indiana Jones dla dzieci...Ale wytrzymałem dubbing tylko do pierwszych reklam. Zarówno ze względu na poziom, jak i jakość. Myślałem, że będzie jak nigdy, a wyszło jak zawsze od 30 lat w polskim filmie....A tak lubię Stillerów...Może kiedyś spróbuję z napisami.

rycho60

lepsze takie filmy z dubbingami niż głupie polskie filmy ..

ocenił(a) film na 8
rycho60

A mnie osobiście w żadnym filmie dubbing nie przeszkadza, i fakt, lepsze to o niebo od wielu ostatnich polskich filmów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones