PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264735}

Noc w muzeum

Night at the Museum
6,4 149 339
ocen
6,4 10 1 149339
5,2 13
ocen krytyków
Noc w muzeum
powrót do forum filmu Noc w muzeum

Świetne kino familijne dla tych młodszych i dla tych nieco starszych (10pkt). Oglądając "Noc w muzeum" odniosłem wrażenie, że gdzieś już to wszystko widziałem. Bo można tu zauważyć duże podobieństwo do hiciora sprzed kilku(?) lat Jumanji i to nie tylko ze względu na obecność Robina Williamsa w obu obrazach. Osobiście jestem usatysfakcjonowany po obejrzeniu tego filmu. Duża dawka dobrego humoru + fajna muzyczka w tle + jak zawsze fajtłapowaty Ben Stiller :))) Polecam!

ocenił(a) film na 7
mike198

Spokojnie mogę sie podpisać pod tym komentarzem, bo choć niechętnie podeszłem do tego filmu i wolę zdecydowanie "Jumanji" (choć "Noc w muzeum" to komedia więc za bardzo porównanie nie na miejscu) to jednak jestem zadowolony z filmu. Daję 7,5/10, a scena gdy Stiller przekrzykuje się z Hunami doprowadziła mnie do pozytywnego płaczu :)

ocenił(a) film na 8
Robson_77

no i ja tez się pod tym wszystkim podpiszę.
Moja ocena 8/10

użytkownik usunięty
mike198

Tytuł nie zapowiada się zachęcająco,ale film naprawdę dobry i humorystyczny
ja dam mu 9\10 :) :)

mike198

zupełnie przyzwoity film, fajne efekty specjalne,z góry wiadomo co się wydarzy,ale można obejrzeć z młodszym rodzeństwem w niedzielę po południu np.w telewizji n zamówić sobie,ubaw po pachy:)

ocenił(a) film na 8
mike198

Też kojarzyłam cały czas ten film z rewelacyjnym "Jumanji", któremu jednak - moim zdaniem - "Noc w muzeum" nieco ustępuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones