PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011890}
6,1 14 417
ocen
6,1 10 1 14417
6,2 24
oceny krytyków
Noc w przedszkolu
powrót do forum filmu Noc w przedszkolu

Do tej pory z wszystkich oglądanych przeze mnie polskich filmów świątecznych do gustu przypadł mi tylko "Żółty szalik". Dziś do tej listy śmiało mogę dopisać drugi tytuł. Wreszcie coś niegłupiego z oryginalnym pomysłem, fajnym klimatem, humorem, muzyką i dobrze zagrane. Zasłużone 8/10 w kategorii filmów świątecznych.

LUKA1985

Co do filmów świątecznych.:"Biała sukienka" Ci się nie podoba?

ocenił(a) film na 8
bronkovic

Jakoś nieszczególnie. Pamiętam, że jakoś wiele lat temu w TV leciały jakoś w niedługim czasie filmy z tej serii "Święta polskie" i jedynym, który zrobił na mnie wrażenie był ten Morgensterna. Czasami zresztą do niego wracam. "Biała sukienka" to jak kojarzę (bo widziałem to bardzo dawno temu) film raczej mocno religijny. W każdym razie jakiegoś wrażenia na mnie nie zrobił bo dość szybko o nim zapomniałem. Z kina religijnego to najbardziej lubię Bunuela ;)

ocenił(a) film na 6
LUKA1985

Za świąteczny można też uznać "Cichą noc", choć to gorzki portret Polaków.

ocenił(a) film na 8
karlolek91

Zdecydowanie, ale tego filmu póki co nigdy nie oglądałem. Jak gdzieś trafię to nadrobię bo z czego słyszałem może być niezły.

karlolek91

"Cicha noc" Domalewskiego to przy tym arcydzieło. Widocznie dla przeciętnego zjadacza chleba, polskie produkcje na Netflix są takimi arcydziełami.

ocenił(a) film na 1
LUKA1985

Co ty cpales człowieku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones